2726
عنوان

🌷بیاین تو این شبها واسه (می- می-ناز )صلوات بفرستیم

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تاپیکشو داری بفرس منم بخونم

برو گوگل بنویس می-می-نازهستم اومدم سهم دعای امروزمو ازتون التماس کنم

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
براش فاتحه خوندم روحش قرین رحمت برا خواهر منم دعاکنین

حتما عزیزم🧡

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
2728
یا بگو چیه سرچ کنم شاید اومد

گفتم گلم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/415367/تاپیک-هرروز-من-میمی-نازم-اومدم-سهم-دعای-امروزم-رو-ا ...

مرسی عزیزم

واسه ارامش شوهر منم صلوات بفرستی امشب رفتم احیا خیلی ب یادش افتادم هرسال این شبا باهم میرفتیم حرم😞😞😞😞😞

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....