2733
2734
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42200 بازدید | 365 پست
اره اره ببین شوهرم باشگاه داره مربی بدنسازیه.کلی ادمایه جورباجور میاد پیش اصلا یه وضعیه منو که کلا ن ...

ارغوان این فرمونی ک پیش گرفتی ده سال دیگه جلوت دختر میاره خونه. یبار محکم وایسا و زود خر نشو. اون تا با تو خوب میشه تو از خوبی زیادت سریع یادت میره. مشکلات شوهرت خیلی بزرگه. حالا ک موندی خونه مادرت قشنگ درستش کن، اتمام حجت کن، سیاست ب دست بیار. اصلا نباید جلوی تو بگه دخترا فلان کارو میکنن و ازم تعریف میکنن. وقتی میگه سکوت کن و اخم کن و کاره خودتو انجام بده. نذار بیشتر روش ب روت باز بشه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالشوبگیریهو واندی مثه اون دختره یلدایه هفته ذکرمصیبت کردال کرد بل کرد آخرشم یه روزنشده خرشدتموم شدر ...

وتقفا یلدا آشتی کرد؟میشه توصیح بدی

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

ارعوان جان 

برید مشاوره 😉 

باید دست بزنشو بتونه کنترل کنه 

و نزار قبحش بریزه 

وقتی قبحش بریزه براش مهم نیست بیشتر میزنه 

حالا که خونه پدر و مادرتی باید عذرخواهی کنه و با گل و شیرینی و منت ببرت 

اگر بری و مادرت راحت قبول کنه قبحش شکسته میشه 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2731

بچه ها تو چند روز بزار پیش شوهرت 

وقتی از پسش بر نیومد وقتی مادرش زنگ زد بیا بچه گریه میکنه یه بار خودشو نشون نده دوبار نشون نده اخلاقشو مادرش میبینه کمک نکردنشو میبینه خودشم به نتایجی میرسه که مشکل از شما نیست و از شوهرته ...

بعدم شوهرت نمیتونه از دستشون بر بیاد به خدا قدرتو بیشتر میدونه

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

مصلحت خدارو به یکی نمیده سنش میگذره.یه یکی با سن پایین دوتا میده که توش مونده.ان شاالله خدا به همه اولاد سالم و صالح بده.استارتر سیاست سیاست سیاست داشته باش.فقط و فقط اخلاق خوب و از کوره درنرفتن میتونه کمکت کنه.

استارتر عزیزم از داستن بچه هات همیشه لذت ببر میدونی منم شرایط تور داشتم شوهر منم اوایل هی میگفت چرا بچه نداریم و... همی ک باردار شدم بچم کولیک داشت از ۲ تا ۶ صبح جیغ میکشید و باید را می بردم هیچ وقت یادم نمیره شوهر عوضیمم شیک میخوابید وای حالم بد میشه از یاد اوریش ولش کن خلاصه بگم برات فقط شرایط تو سخت نیست عزیزم این روزا میگذره بچتو یه دکتر خوب ببر از دارو دادن نترس چون بچه بزرگ کردن ک نباید به قیمت جون تو تموم شه من تو اون دوران کتوتیفن و....میدادم

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔
2738

ارغوان جان اگه توانایی مالی شو دارین با زبون خوش و نرم کم کم راضیش کن یه پرستار بگیرین روزی چند ساعت لیاد کمک دستت

چون اینطور که بوش میاد نه متمانت درست حسابز کمکت مز ده نه مادرشوهرت

اگا به پریتار راضی نمی شه کارگر بگیر هفته ای یه بار بیاد نظافت کنه و تو کارا کمی کمک بده .

خدا بهت صبر بده .با مامان باباتم صحبت کن بیشتر پشتتو بگزرن و هواتو داشته باشن

بچه ها من دوقلو دوماهه دارم خودمم سنم کمه قبلا گفتم بعد زایمانم به شوهرم شک کردم بعد یک هفته شکم ب ی ...

عزیزم معذرت میخام ولی تا به گه کردن نیفتاد حق نداری بری 😠😠بچه هاتم اگه شیر خشکین بده ببره درسته سخته ولی ادم که شد میاد دستتو بوس میکنه برت میگردونه

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

اولا برو عطاری آرامبخش بگیر چون ضرر نداره شیر میدی

دوماخیلی سکوت کن بابقیه بد حرف نزن بقیه هرکس میخواد باشه باادب وباشخصیت باش

سوما دیگه کتک کاری نکن دربدترین شرایط

چهارما هرروز صدقه بده

پنجما بروحتماپیش مشاور یاتلفن کن صحبت کن

ششماحتمارابطه ی جنسی باهمسرت داشته باش تابچه ها خوابند وگرنه زندگیت میشه طلاق

هفتما اصلا حرف طلاق نزن همسرت روجذب کن

هشتما پرستاربچه بگیر مزاحم مادرومادرشوهرت نشو

نهما به تغذیه ات خوب برس برادرزاده هان دوقلوی پسرودخترند الان هفده ساله اند میدونم سخته

دهما نذرامام جوادع کن خداکمکت میکنه

چون طلاق زیاد شده زنا بیوه شدن بی اختیار شدن مردا هم هار شدن

ینی چی زنا بیوه شدن بی اختیار شدن؟!

چون زن ها طلاق میگیرن خیانت زیاد شده؟

خوبه بیوه نشن مثل شما کتک بخورن و تند تند بچه بیارن؟!

این چه طرز فکر آخه؟!

2706