2703
2553
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42191 بازدید | 365 پست
ببین به نظرم شوهرت ی جور بیماره چون نمیخواد قبول کنه کارامو یا وقتی تو بهش گفتی بچه ها گریه میکنن بی ...

رفتم چندسری گفته همسرت بیاد بهش گفتم بیا میگه من خودم اینارو مشاوره میدم 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

پس شوهرت خوش هیکل دخترا نمیزارن زندگی بکنید اونم با خودش میگه ببخشید  ببخشید شرمنده اینو میگم من چه خری شدم اینجوری میگن بهم بعد خودشو میگیره میگه من انقد کشته مرده دارم  چرا وقتمو با اینا تلف کنم

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای ارغوان جان خیلی خیلی خیلی ناراحتتم.چندبار هم توخصوصی یادت باشه حرف زدیم و از تجربه نگهداری دوقلو ...

اره میدونی شوهرم هنو تو دوران مجردیش مونده.

مادرش بدتر میشه بلای جون بچم بخدا یکارایی میکنه میخوتد شیر پاستوریزه بده میوه میزلره دهنش چه میدونم شکر خام میخواد بده بخاطر این میگم ولکن میکشه بچمو.

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
رفتم چندسری گفته همسرت بیاد بهش گفتم بیا میگه من خودم اینارو مشاوره میدم 

ای خدا از این گوز لاتام هس این جور حرف زدنش مثل شوهر منه دیگه نمی‌دونم چی بگم به نظرم از زنانگیت استفاده کن بکشش سمت خودت تیپ بد بزنن حساس شه روت گوشیتو نده بهش بزار فک کنه توام داری بهش خیانت میکنی اینجوری ی خرده بیشتر بهت فکر میکنه

2456
ارغوان پاشید برید مسافرت تو که اینجوریم دست تنهایی فقط  خواهش به شوهرت بگو مادرشو نیاره، برید ی ...

با دوتا بچه تو خیابونم منو نمیبره دوربزنه چه برسه مسافرت.اره دیدم مادرشه چون وقتایی که شوهرم خونست مادرش نمیاد پاین انقدر خوبیم باهم میوه میخوریم میگیم میخندیم مادرش میاد هی یچیز میگه شوهرمم یچیر میگه به من ربط پیدا میکنه من نارحت میشم

ارغوان ی مدت بهش اسمس بده باهاش خوب حرف بزن بعضی از مردا تو اسمس و مجازی تغییر. میکنن و مهربونن

من کلا تو خونه هم باهاش خوبم.میگم این کلا یهو قاطی میکنه میدونم دو۱سم داره بهم ثابت شده نمیتونه خودشو کنترل کنه دوم جفتمون مغروریم

کجا زندگی میکنی ارغوان

میشه نگم شناسایی میشم بخاطر شعل شوهرم

2714
مامانم زنگ زد به پدرشوهرم گفتم پسرتو ادم کن پسرت زن بازه دست از سر دخترم برداره اون از حاملگیش که تخ ...

کاشکی مامانت از همون اول اینطوری قاطع برخورد میکرد نه اینوه مثل نامان من همش طرف شوهرت باشه.بابات چی اون هیچی نگفت

پس شوهرت خوش هیکل دخترا نمیزارن زندگی بکنید اونم با خودش میگه ببخشید  ببخشید شرمنده اینو میگم م ...

جفتمون قیافه خوبی داریم جفتمونم مغروریم.چندسری بهم گفت دوست دخترای قبلیم تا نارحت میشدم به پام مبوفتادن تو واست مهم نیست یا میگه میرم بیرون دخترا میدزدنم

ای خدا از این گوز لاتام هس این جور حرف زدنش مثل شوهر منه دیگه نمی‌دونم چی بگم به نظرم از زنانگیت است ...

میدونه اینکاره نیستم.میگم از خودم خیلی راضیه کلا پیش بودنی ازم تعریف میکنه .همه کار کردم

هر وقت من فهمیدم چه گناهی کردم تو هم میفهمی .اللهی به این شب قسم حقمو از اون شوهرو مادرشوهرم بگیر .خ ...

الهی بمیرم چیشده

2706