2726
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42196 بازدید | 365 پست
وقتی مادرش جلوی شوهرش میگه خونه ی من نیا حق با شوهرته ،چیکار کنه؟ 😞

حالا یه حرفی زده یه بار بترسن کار بالا نگیره فک کنم ، ولی الان در جایگاه مادر خوب جواب داده که 

بهش چندسری تو ارامش گفتم با لبخند گفتم یا میگه چرا خوبیامو نمیبینی یا میگه اه اینا چیه که یادش میاری ...

ببین به نظرم شوهرت ی جور بیماره چون نمیخواد قبول کنه کارامو یا وقتی تو بهش گفتی بچه ها گریه میکنن بیا بریم دکتر اومده مشت زده کنترلشو نداشته یا اینکه کاهی اوقات انقد مهربونه و گاهی هم عصبانی به نظرم خونه مامانت بمون و حتما برو پیش مشاور تنها اونه ک میتونه کمکت کنه اگه شوهرتم مشکلی داشته باشه میفرسته پیش دکتر متخصص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خودم میرسم انقدر حرف میزنم مشکل اینجاس نمیتونه بچه بغل بگیره

وای ارغوان جان خیلی خیلی خیلی ناراحتتم.چندبار هم توخصوصی یادت باشه حرف زدیم و از تجربه نگهداری دوقلو بهت گفتم. ببین من درکت میکنم. چون دوتا بچه داری اصلا ب جدایی نمیتونی فکر کنی. ببین شوهرت رو باید ریشه ایی درمان کنی. واقعا مشکل داره. اصلا پایبند زندگیش نیست. دوست داره خوش بگذرونه با دوست و رفیق. قبح همه ی کاراش هم ریخته. از خیانت بگیر تا فحش و دست بزن. عزیزم خواهش میکنم گوش کن. من کل تاپیک هاتو خوندم. 

ب مادرت بگو ک نمیخای جدا بشی ک هول طلاق تو با دوتا بچت برش نداره. بگو میخای ادبش کنی. 

بمون یک ماه خونه مادرت و حسابی با شوهرت اتمام حجت کن. شما باید دور بشید از مادرش. خیلی بده خونتون کناره همه. ببین میتونی، اگه نتونستی هم باید جلوی اون فیلمی سیاست ب خرج بدی و با شوهرت خوب باشی. ببین حرف مادرا خیلی رو پسرشون تاثیر داره. با اون ک بد باشی هی میخاد مغز شوهرتو شستشو بده. اونم بد میشه باهات. مسولیت بچه بهش بده. زور بزن ببین میتونی کمکی بگیری، تلاش کن یکم دختر. 

ببین من از تو حاضر جواب تر بودم. بخدا یکساله موضع ام رو عوض کردم. چون همش ب ضرر زندگیم تموم میشد. رومون ب هم باز می‌شد اعصابم داغون میشد. فعلا خونت نرو ب نظرم. اتمامحجت کن

مامامم میگه ب من چه مادرشوهرت بیاد اونم که نمیاد اومدنی هم کلا رومخم میره

دیگه عزیزم باید کنار بیای بذار بیاد کمکت کنه عب نداره غر بزنه یه گوشت دریکی هم دروازه انگار نمیشنوی بچه هات که ان شاالله بزرگتر بشن ازدست اونم راحت میشی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2728
ارغوان شاید رفیق مجرد دور و برش زیاده داره خودشو با اونا مقایسه میکنه و  میخواد مثل اونا باشع ا ...

اره اره ببین شوهرم باشگاه داره مربی بدنسازیه.کلی ادمایه جورباجور میاد پیش اصلا یه وضعیه منو که کلا نمیزاره فضای مجازی برم ولی تو اینستاش میبینم پسره برگشته میگه جون دخترا میدزدنت یا دخترا استیکر اینو میزارن😍😍 چندوقت پیش از یکی از دخترام لایو گزاشته بود صدتا دختر اومده میگن بچته مگه ازدواج کردی مگه بچه دلری

یا تو تلگرامش شاگردش میخواد مخ دختر بزنه اینو میندازه وسط

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
حالا یه حرفی زده یه بار بترسن کار بالا نگیره فک کنم ، ولی الان در جایگاه مادر خوب جواب داده که 

همه ی تاپیک نخوندم ولی اوایل تاپیک گفت به مادرم گفتم خیانت میکنه جلوشوهرم گفت تحمل کن حق با شوهرته

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
از مادرشوهرت کمک بگیر بالاخره نوه شه 

میگم رو مخمه انروز برداشته تو دهن بچم ملون گزاشته اخه بیشور بچه دوماهه میوه میفهمه چیه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ارغوان پاشید برید مسافرت تو که اینجوریم دست تنهایی فقط  خواهش به شوهرت بگو مادرشو نیاره، برید یه مدت بدون دخالت کسی چن روز خوش باشید ببین شوهرت باز اذیت میکنه یا نه اگه  اذیت نکرد مشکل مادرش اگه نه تغییری نکرد خودش مشکل داره

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
به نظرم کلا مشکل مادرشوهرته 😂😂😂😂 تو تربیتش که ریده الانم ول نمیکنه ، برای اینکه از زندگی تو بکشه ...

خخخخ خوده مادرشوهرم بلونده بلونده.اره هزار بار دیدم بردار شوهرم طرف غذارو پرت کرده صورتش این خندیده به روش کلا از پسراش حساب میبره مخصوصا رو شوهرمن خیلی حساسه 

من نفهمیدم  شوهرت اگر خوبه خبانت و دست بزنش چیه،اگد بده ک چرا یهو از خوبیش میگی، با پرش کن از ...

میدونی به قول مامانم یه روز خیلی خوبه میزاره روسرش یه روز چنان ادمو میکوبه زمین که ادم خورد میشه

خداکنه مامانت پشتت بگیره فعلا، وضع مالی خانوادت چطوره؟ 

معمولی ولی خودم خرج خودمو میدم الانم بچمو بردم دکتر یه پنجاهی داشتم اونو دادم مایبیبی هم نیاوردم پولمم تموم شد

2706