2726
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42197 بازدید | 365 پست
چون طلاق زیاد شده زنا بیوه شدن بی اختیار شدن مردا هم هار شدن

ان‌شاالله به حق این شب عزیز شوهرت و مادر شوهرت ادم بشن اذیتت نکنن و حاله دلت خوب بشه همیشه خوش باشین باهم عزیزم 😘 فسقلیاتوهم ببوس 

خدا بزرگه...... 

اسی چنسالشه

۱۸ سالمه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار خوبی کرد مامانت ، دمش گرم ، فکر نکنه بی کس و کاری ، حداقل یه تعهد جلو بزرگترا بده

اره واقعا دمش گرم اگه پدرشوهرت مهربونی و طرفته فردا زنگ بزن بهش بگو داستان ها رو گریه کن بزار جلو شوهرتو بگیره

2728
اسي جان ببخشيد يك سوال سايد شوهرت به بچه هات حسادت ميكنه فكر ميكنه جاي اونو گرفتن بعضي مردا اينجوري ...

نه اتفاقعا همه جوره بهس میرسم تو رابطه تو رسیدن اتفاقعا رو بچه ها حساسه یوقت خسته میشم به بچم میگم ترخدا بخواب خستم کردی میگه انجور نگو گناه داره ببین چقدر نازه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ارغوان شاید رفیق مجرد دور و برش زیاده داره خودشو با اونا مقایسه میکنه و  میخواد مثل اونا باشع اون باید پدرش جلوش رو بگیره

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
به خودم میرسم انقدر حرف میزنم مشکل اینجاس نمیتونه بچه بغل بگیره

از مادرشوهرت کمک بگیر بالاخره نوه شه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
به نظرم تمام حرف های تو دلت رو به شوهرت بگو .بگو ک چیکارت کرده شاید پشیمون شه اسمس بده بهش

بهش چندسری تو ارامش گفتم با لبخند گفتم یا میگه چرا خوبیامو نمیبینی یا میگه اه اینا چیه که یادش میاری یا میگه نه من اینکارو نکردم

مامانت باید تو این شرایط کوتاه بیاد بخاطر تو چن وقتی پیشت بمونه یا تو برو خونه اونا تا هم بچه هات جو ...

مامامم میگه ب من چه مادرشوهرت بیاد اونم که نمیاد اومدنی هم کلا رومخم میره

نه اتفاقعا همه جوره بهس میرسم تو رابطه تو رسیدن اتفاقعا رو بچه ها حساسه یوقت خسته میشم به بچم میگم ت ...

من نفهمیدم  شوهرت اگر خوبه خبانت و دست بزنش چیه،اگد بده ک چرا یهو از خوبیش میگی،

با پرش کن از اونجا برید جایی ک ننه ش نباشه یا باید بسوزی و بسازی 

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
باورم نمیشه این حجم از تشنج ، فکرشم تپش قلب میاره ، ولی من اگر یک بار یک حرکت فیزیکی ببینم قطعا جمع ...

وقتی مادرش جلوی شوهرش میگه خونه ی من نیا حق با شوهرته ،چیکار کنه؟ 😞

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2706