2726
عنوان

ارغوان شوهرم تو خونه مامانم اینا منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 42196 بازدید | 365 پست

عزيزم،خانمها،لطفا قبل بچه دار شدن ببينين مرد زندگيتون ارزش پدر شدن داره يا نه،لزوما ازدواج ب معني فرزند آوري نيست،استارتر عزيز تو خيلي زود ازدواج كردي و زود هم حتي با وجودي كه ميدونستي شوهرت اينجوريه بچه دار شدي،بعد بچه دار شدنديگه بايد چشم هاتو ببندي و بهاطر بچههاتم كه شده زندگي كني،وضع مالي شرهرت ميگي خوبه پرستار بچه بگير كه كمكت كنه دوتايي با هم بچهها رو بزرگ كني

خدا شكرت بخاطر همه چيز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راست میگی گلم ولی حالا کاریه ک شده 

تا اینجا شده ولی از این به بعدش چی

بلائی سر بچه بیاره چی

مگه نبود پارسال یه مرده برا اینکه گریه بچه بیدارش کرده بود با مشت زد به سر بچه ده روزه بچه مرد.حالا خوبیش این بود آمریکا بود زندانیش کردن زندانی ها خودشون کشتنش.اگر ایران بود که می گفتن پدره حق داره 

باید سریع تر جدا شه بچه ها رو هم فکر کنم تا ۷ سالگی با مادره

تا اون موقع هم شوهرش زن میگیره زنش میگه بچه ها رو نیار دیگه بچه با خودشه 

2728

مامانم زنگ زد به پدرشوهرم گفتم پسرتو ادم کن پسرت زن بازه دست از سر دخترم برداره اون از حاملگیش که تخم مرغ پرت کرد سمتش اون از اونشب ک دعوا شد زنت نزاشت بفهمی این از امشب اومده جلو رو من دخترمو میزنه گفت سرچی دعواش شد گفت بیرون بود بچه ها هم گریه میکردن گفتیم ببریم دکتر اومده میگه چرا زنگ زدی خجالت بکشه زن و بچه داره چه بیرونی گفت این از صبح تا شب باشگاس مامانم گفت کم طرفشو بگیر انروز ارعوان گوشی پیدا کرد گفت امشب شب احیاس لابود رفته احیا مامانم خندید گفت باشلوار تنگ و تیشرت قرمز و زنجیر میرن احیا گفت دیگه نمیزارم بیاد و قطع کرد

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
تا اینجا شده ولی از این به بعدش چی بلائی سر بچه بیاره چی مگه نبود پارسال یه مرده برا اینکه گریه بچ ...

نمیدونم چی بگم خدا مشکل همه رو حل کنه واقعا ادم بعضی وقتا مغزش قد نمیده چی بگه

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی

مامانت باید تو این شرایط کوتاه بیاد بخاطر تو چن وقتی پیشت بمونه یا تو برو خونه اونا تا هم بچه هات جون بگیرن هم دست تنها نباشی

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
اره واقعا سوال منم هست😐

چون طلاق زیاد شده زنا بیوه شدن بی اختیار شدن مردا هم هار شدن

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
الهی بمیرم برات عزیزم با این سن کمت چیا کشیدی ایشالا ب حق این ماه عزیز خدا خوشی و آرامش بندازه تو زن ...

دیگه خسته شدم 

مامانم زنگ زد به پدرشوهرم گفتم پسرتو ادم کن پسرت زن بازه دست از سر دخترم برداره اون از حاملگیش که تخ ...

کار خوبی کرد مامانت ، دمش گرم ، فکر نکنه بی کس و کاری ، حداقل یه تعهد جلو بزرگترا بده

دوقلو خیلی سخته حتما باید یکی کمکت باشه ما که چارتا خواهریم براخواهرم هفته گی میرفتیم کمک یکم با زبو ...

به خودم میرسم انقدر حرف میزنم مشکل اینجاس نمیتونه بچه بغل بگیره

نمیدونم چی بگم خدا مشکل همه رو حل کنه واقعا ادم بعضی وقتا مغزش قد نمیده چی بگه

این دختر قربانی ندانم کاری والدینی شده که تحقیق نکردن و پشتش نبودن و قربانی تربیت غلط شوهرش و قربانی قوانین مسخره ایران که داره کم کم حالم ازش بهم میخوره

چون طلاق زیاد شده زنا بیوه شدن بی اختیار شدن مردا هم هار شدن

خب چرا طلاق زیاد شده؟همه زنا بیوه که اینطور نیستن!الان زنای شوهردارم خیانت میکنن عزیزم😔

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
عزيزم،خانمها،لطفا قبل بچه دار شدن ببينين مرد زندگيتون ارزش پدر شدن داره يا نه،لزوما ازدواج ب معني فر ...

انروز گفت میگرم گفتم واسم کارگر بگیر هفته ای سبار بیاد خونمو تمیز کنه من خودم بچه نگهمیدارم مادرش نزاشت اینم‌گوش داد

2706