2733
2734

آمین

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آمین

😍ادعیه مختلف (تجربه ها و ارسالی دوستان😍

🍀برای #دلشوره
❣️ایه 83سوره انبیا و 7تا حمد بخون فوت کن به خودت

🍀شوهرتون یا شخص مقابل قهر کرده و جواب #تلفن هاتون رو نمیده
❣️1001 مرتبه یا ودود...11بار سوره ضحی

🍀برای #فروش اجناس #مغازه
❣️بعد نماز صبح 100مرتبه لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

♻️برای #برگشت_همسر، روزی۱۱بارسوره ی ضحی بخونیدوروزی۳۰۰بارذکریامقلب القلوب
♻️برای #آشتی آیه۱۱۵سوره انعام رووزی۳بارب نیتشون بخونید
♻️برای رفع اختلافات وجلب محبت روزی۱۰۰۱بارذکریاودودبگیدتا۴۱روز

🍀برای #شغل
❣️ذکر یا الله یا متعال یا جبار یا خبیر همگی باهم ۳۱۰ بار سوره فتح یکبار سوره نصر یکبار تا ۲ ماه هر روز بخونید

🍀#زبان_بند (شوهر)
❣️ایه ۹ یس بخون ۷ بار اروم ب سمتش فوت کن و یا جامع المتفرقین ۷ بار و یا واحد وقت خوابت ۱۱ بار‌توی رختخواب

🍀برای مردی که #خسیس و خرج زندگی و زن بچه نمیکنه
❣️#حدیث_کسا روزی یک مرتبه...سوره جن یکبار....روزی ۷۸۶ بار ذکر بسم الله الرحمن الرحیم👈 تا ۳ ماه هر روز بخونید

✅اگه شوهرتون اذیتتون میکنه توی خونه حبستون میکنه
👈سوره جن روزی ۳ بار سوره نسا روزی یکبار...یا حبیب ۲۲ بار فراز ۹ #جوشن_کبیر روزی ۷ بار ..آیه ۴۵ سوره ماعده ۱۰۱ بار تا ۲ ماه بگید بخونن

✅برای #شفای #مریض_ناعلاج
👈فراز ۸۳ تا ۸۵ جوشن کبیر روزی ۷ بار بخونید

✅برای کسی که بی دلیل #قهر کرده زودتر #آشتی
👈ایه ۷ سوره ممتحنه ۷۰ بار ایه ۱۱۵ انعام ۳ بار ب عکسش فوت کن ایه ۱۸ و ۱۹ ال عمران هر کدام ۷ بار بخوان

https://t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

تولدیکسالگی گل پسرم

انشالله ب حق این شب هم من هم بقیه هم مشکلشون حل بشه هم ما مجردا سروسامون بگیریم منکه خیلی دلم میخواد

خدایا میدونم ک تا ۱۳۹۹ منو ب عشقم میرسونیو مارو خوشبخت میکنی 😚😚😙😙😙خدایا امیدم‌ب خودته
2738