2726

بچه ها سلام

همسایمون 22 روز پیش زایمان سوم انجام داده 34 هفته دوقلو موقع سز شدن دکتر احمقش راه مثانه را میبندخ ودوباره مجبور میشن عملش کنن طی بارداری هم وکتر نمیفهمه ک کبدش مشکل داره و الان کبدش از کار افتاده از اصفهان منتقلش کردنشیراز بچه ها هم ی هفته تو دستگاه بودن والان اوردنشون خونه الان منتظر پیوند کبد هستن خواهشا واسه سلامتیش توی این شب عزیز دعا کنین

واسهاون دوتا طفل معصوم ک هنوز مادر ندیدن و اون دوتا پسرش ک همش بیقرارن و مادرش ک داغ دیده است.مامانش نابود شده توی این22 روز😢😢😢😢😢😢

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای😑کاش فقط خوب بشه بیشتر کسایی که دیدم دوقلو زاییدن مشکل پیدا کردن

این خیلی وضع بدی داره بیچاره ها چ میکشن

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
راه مثانه.واقعا دکتر روده اون چقدر بدشانسی  کبک پیوند قراره بزنه

اره پاره کرده ادرار بند اومده

الهی ان شاالله ک حالش بهتر بشه و درمانش بی درد سر باشه😳

انششالله ب حق ایین شبای عزیز

چقدر سخت 😔ان شاءالله خدا کمکش کنه و سلامت برگرده به آغوش خانواده 

خدا نگهدار همه بچه هاش باشه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706