2733
2734
عنوان

اين نهمين ساله كه منتظرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 98 پست

بارالها…

از كوي تو بيرون نشود

پاي خيالم 

نكند فرق به حالم ....

چه براني،

چه بخواني…

چه به اوجم برساني 

چه به خاكم بكشاني…

نه من آنم كه برنجم

نه تو آني كه براني..

نه من آنم كه ز فيض نگهت چشم بپوشم

نه تو آني كه گدا را ننوازي به نگاهي

در اگر باز نگردد…

نروم باز به جايي

پشت ديوار نشينم چو گدا بر سر راهي

كس به غير از تو نخواهم

چه بخواهي چه نخواهي

باز كن در كه جز اين خانه مرا نيست پناهی

امشب بیشتر دره خونه رو بزن

دردم از یار است درمان نیز هم...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من امسال سعادت نداشتم برم احیا اما شوهرم همراه ی شهید گمنام بود تو معراج شهدا بخدا بهش گفتم ازش بخواد به همه اونایی که منتظرن بچه بده

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
من هر ماه كه پريودم عقب ميوفته مث ديوانه ها مدام بيبي چك ميزنم دريغ از يه بيبي چك اشنباه😢

الهیییبیی عزیزم غصه نخور انشالله تا سال بعد احیا ۱۹ بیای تاپیک نی نی گریه میکنه چکار کنم رو بزنی 

2738

آناهیتا جان خدا حاجتتو بده دامنت سبز بشه حس قشنگ مادر شدن رو تجربه کنی الهی آمین.نمیتونم ازت بخوام به این فکر کنی که شاید صلاحت نیست بچه ای داشته باشی چون آدمیزاد هرچی نداشته باشه دلش میخواد بویژه بچه،اما اگه دوست داشته باشی یه چیزی برات تعریف کنم که امسال برای دخترخاله ی عزیزم رخ داده و همه مونو رسما داغون کرده....

عزیزم درکت میکنم منم ۴ ساله منتظرم شمام منو دعا کن من الان که داشتم برای حاجتت حمد میخوندم بی اختیار یهو سوره کوثر اومد سر زبونم به خدا،یهو گفتم انا اعطیناک الکوثر مطمئن باش عطا میکنه بهت

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2706