2726

نمیدونم

سر صدف بیوتی و دروغش که لو رفت، من دیدم نظر مردم نسبت بهش چقدر منفیه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
نمیدونم سر صدف بیوتی و دروغش که لو رفت، من دیدم نظر مردم نسبت بهش چقدر منفیه

چی لو رفت؟

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی لو رفت؟

خیلی طولانیه

خلاصه بگم که، صدف بیوتی گفت قراره ایران و ارایش ایران رو احیا کنیم و کلی تیم تحقیقاتی تاریخ و ... همه رو بررسی میکنن و ما کلیپ میسازیم.

رفت ایتالیا فیلم گرفت، ارایش و لباس و ... هیچ ربطی به ایران و هخامنشیان و ... نداشت.

بعد زیرش نوشت میکاپم با مریم رئوف بوده.

بعد لو رفت که ۴۰۰ ۵۰۰ میلیون از مریم رئوف گرفته تبلیغشو بکنه و تو ایتالیا کلیپ بسازن با خرج مریم رئوف و براش تبلیغ کنه.

مردمم شاکی شدن که چرا مارو خر فرض کردی؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.