2737
2734

متاسفانه تاپیک زدم که درد دل کنم و جواب سوالمو بگیرم ولی یه عده ایی اینقدر بهم تهمت زدن که حلالشو ن نمیکنم، قرار نیست چون شما ندیدین یه سری چیز هارو انگ دروغگویی بزنین، دنیا به تعداد تموم آدماش چیزای عجیب غریب داره، و اینکه متاسفم برای اونایی که فکر میکنن باید بشینن تا یکی همیشه بهشون زور بگه و دوست دارن خودشونو جنس ضعیف و تو سری خور نشون بدن،من حتی اگر زورمم نرسه حداقل اینقدر تلاشمو میکنم تا طرفم فکر نکنه همیشه میتونه از این کارها بکنه و کسی صداش در نمیاد، و اینم بگم موضوع طلاق و اینا ریشه داره تو قبل این ماجرا، نیاین بگین اگه مام مث تو باشیم آخر کارمون طلاقه،نه

حداقل که میتونین در حد توانتون از خودتون دفاع کنین،یا همیشه باید جنس دوم باشیم؟ یه جایی نباید بفهمن این مرد هاکه مام باهاشون برابری؟ 

حالا ممنون میشم جواب سوالمو بدین

خانما کسی میدونه برای طلاق اول باید کجا رفت؟

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

اقا برای ر💩💩💩دن تو کله شوهرت میخای طلاق بگیری

خب قبول کن اون حرفا غیر قابل قبولن

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما رفتارتون عین بچه مهدکودکه... افتخار نیست سیلی زدن و این حرکات وحشیانه و مسخره کودکانه...هم شما هم همسرتون..یه مشاوره برید...موندم چطور ازدواج میکنن بعضیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2738
من نميدونم مشكلت چيه اگه توضيح بدي بهتره ولي براي طلاق اول برو پيش وكيل خوب مهريه و نفقه اجرا بذار ...

چطور باید دادخواست رو داد؟ 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

ببخشید من از اونجا که میل پرده برداشتی نخوانده بودم چی شد بالاخره

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2706