2737
2734
عنوان

همسایگی با مادر خودتون

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر بار که مامانت میگه فلانی اومد پاشو بیا از هر چند بار ی بارشم بگو کار دارم بذار اینقدر ازت توقع ند ...

اره...بعد من از اول جوری زندگی کردم که زیاد کسی سراز کارمون درنمیاره بخصوص اینکه راه دور بودیم ولی الان شرایط عوض میشه..

منم شرایطم مثله شماست مادر من طفلی چشماش کم سو  همه از من انتظار دارن همه کار کنم ولی واقعا آد ...

ما جرات نداریم ی بحث ساده بکنیم با شوهرم همشون میریزن سرمون تو خونه زندگی ک هیچ تو پول و روابط خانواده شوهرمم دخالت میکنن خااهرم خیلی بی شرفه من حامله ام پای گاز اون زیر پتو چون پریود شده.اونقدر دلم ازشون گرفته ک حد نداره فقز میگم خدایا بچم سالم ب دنیا بیاد خودمم پول مستاجر جور کنیم بدیم بریم راحت شیم

2728
من بعد ۶ سال اومدم کرج ک دوا درمون کنم ۶ سالم گذشت شد ۱۲ سالو همچنان نشد

الهههههی عزیزم 😞 چققققد بهت سخت گذشته با این وجود انشالله به حق این شبای عزیز خدا دلتو شاد کنه🙏

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
اخه میدونی من دوتا خواهر مجرد هم دارم فقط مامان وبابام تنها نیستن که

قراره چقدر نزدیک باشی؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
ما جرات نداریم ی بحث ساده بکنیم با شوهرم همشون میریزن سرمون تو خونه زندگی ک هیچ تو پول و روابط خانوا ...

خوش بحالتون که خونه خریدی ما باید اجاره کنیم..

منم این نگرانیو دارم که میگم زیاد نزدیک باشیم از همه چیه زندگیمون باخبر میشن

2738

امروزیه تاپیک زدن که بریم پیش مادرشوهراکثریت اراگفتن نروسری که دردنمی کنه دستمال نبندشماهم سعی کن نزدیک نری وقتی تویه شهریدناخواسته رفت وامدزیادمیشه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
مثلا تو یه کوچه

توی یه کوچه خوب نیست منم دوس ندارم.

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2706