2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازکی حالت تهوع شروع میشه؟؟؟اولین بار چطور ادم مبشه

من از هفته ۶حالت تهوع صبحگاهیم شروع شد الکی اعق میزدم بعدم که فقط آب خالی هیچی نمیخوردم که

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
منم همینجوریم عزیزم چه میشه کرد عادت میکنی من حتی با هر غذایی ویار میگیرم یا اگه غذا می خورم ترش میک ...

من هیچی ویار ندارم چراااا؟؟؟

فقط دهنم خشک میشه شمام خشک میشد؟؟؟ازکی حالت تهوع میگسرم؟؟؟

2738
فک کنم نی نی دختره.منم ی ماهه زایمان کردم اوایل همینجوربودم

واسه من گفت سونو پسره ولی همینطوری بودم دهن تلخو بدمزه هرچی هم آب میخوردم فایده نداشت

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
من هیچی ویار ندارم چراااا؟؟؟ فقط دهنم خشک میشه شمام خشک میشد؟؟؟ازکی حالت تهوع میگسرم؟؟؟

نگران حالت تهوع نباش ب موقعش میاد سراغت منم همینو می گفتم ولی شش هفته ک تموم شدم اول هفت هفته گفت بگیر ک اومدم

من هیچی ویار ندارم چراااا؟؟؟ فقط دهنم خشک میشه شمام خشک میشد؟؟؟ازکی حالت تهوع میگسرم؟؟؟

طبیعیه عزیزم..همه مثل هم.نیستن..

من خودم ویار هام از ۳ ماهگی تازه شروع شد..به قدری که ۵کیلو وزن کم کردم و همچنان هم ویارم باهامه

🧡
ب سلامتی عزیزم .ولی واسه من دخمل شد خخخ

خدادخترگل توروهم برات حفظ کنه...🌹