2733
2734

سلام خانما من تازه اومدم کرج دنبال مرکز لیزر خوب که دستگاهش حتما الکساندارایت کندلا باشه میگردم 

میشه لطفا بهم معرفی کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم من كرجم، تمام دوره رو تهران رفتم، الان ش ا ر ژ  ساليانمه، اينو توي ديوار پيدا كردم، بهترين نوع الكس هستش ، من زنگ زدم صبح، دست و پا كامل، زير بغل و بيكيني رو گفت ٤٩٠ تومن

2728

سلام دوستان عزیزم اوقاتتون بخیر کلینیک زیبایی درسا را اگر در گوگل سرچ کنید و حتی با شماره تلفنی که درج میکنم تماس بگیرید همه اطلاعات لازم مثل آدرس و لوکیشن و صفحه اینستاگرام و وب سایتشون در اختیارتون قرار میگیره که میتونید توی ورکشاپ ها و کلاسهای آموزشی ثبت نام کنید و مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی دریافت کنید و در مطب های زیبایی شروع به کار کنید هم به شکل عملی و هم تئوری باهاتون کار میکنن و برای لیزر موهای زائد، بوتاکس و فیلر و ژل لب و واحد های زیبایی بهترین مربی و تجهیزات رو دارن و همه سر فصل ها باهاتون کار میشه برای اطلاعات بیشتر میتونید با مدیر داخلی درسا صحبت کنید.

09128131759