2726
من رشت

اوووووه پس دوستم اهل شمال کشورمه😍😍

خوشوقتم خانمی😚🌹

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرروز خوشبخت تر از دیروز باشید الهی 😍 تازه اسم کاربریتم کشف کردم خخخخ ۷۰ شوهرته  ۷۱ خودت&n ...

مرسی گلم😍😘❤آره دقیقا همینه سال تولدامون😅😅😅

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧
ببخشید شما کی ازدواج کردین؟ من ده سال از شما بزرگترم بچم یه سال از بچه شما کوچیکتره

من 13ازدواج کردم

خوشبختم عزیزم❤

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭
2728
تهران هستین؟ آخه دختر متولد ۸۴ چی از زندگی میفهمه؟؟؟ چرا انقد زود از کودکی میندازنش تو بزرگسالی؟از ر ...

نه تهران نيستم

نه بابا كجا ميندازنشون تو بزرگسالي، خودشون ميخوان

تازه مامان باباهاشون مخالفن و ميگن هنوز زوده. 

اوني كه متولد 82 هست وحامله اس، شوهرش 17 سالشه😐😐

فكر كنم اينجا همه زود به بلوغ ميرسن😁😁

آره واقعا

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
باريكلا من هنوز ني ني ندارم يعني تو راهي داشتما ولي سقط شد سه ماه پيش😞😞

انشاالله به حق این شب خدا زودی یه نی نی سالم بهت میده منم دوتا سقط کردم این بچه هم بعددکلی زجر بعد ۵ سال با ای وی اف دارم

2706