2737
2734
عنوان

کدوم اسم قشنگتره

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 57 پست
[QUOTE=91266237]آره من شنیدم اسم بچه بود من دوستش ندارم ولی قشنگتر از شاهانه واقعا[/QUOTE خب اسم با ...

میل خودته عزیزم

یکی رو با توجه به اسم فامیلش انتخاب کن که آهنگش قشنگتر باشه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم قشنگیه

آره آرامش دهندس

شاهان هم خودم انتخاب کردم حالا شوهرم میگه فقط شاهان

خودم هامین به دلم میشینه

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
میل خودته عزیزم یکی رو با توجه به اسم فامیلش انتخاب کن که آهنگش قشنگتر باشه

همدانی فامیلیشه

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀
2731
آره آرامش دهندس شاهان هم خودم انتخاب کردم حالا شوهرم میگه فقط شاهان خودم هامین به دلم میشینه

عزیزم خیلی خوشسلیقه ای هردوش قشنگه ولی منم مثه خودت هامین رو بیشتر پسند کردم

همونطور که گفتی هامین آرامش دهندس ولی شاهان خیلی با ابهته...شاید واسه همین همسرت با شاهان موافق تره...

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
عزیزم خیلی خوشسلیقه ای هردوش قشنگه ولی منم مثه خودت هامین رو بیشتر پسند کردم همونطور که گفتی هامین ...

آره 😂 همش میگه شاه شاهانم🙄

2738
آمین هم تازگیا شنیدم میذارن

آره منم شنیدم

وای که چقدر سخته بین ۲تا اسم موندن

هومان خیلی قشنگ تره

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........
آره 😂 همش میگه شاه شاهانم🙄

دیدی گفتم ...

الهی نامدار باشه شاه پسرت❣

بین این دوتا اسم یجوری به توافق برسید

واقعن هردوش قشنگه عزیز

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
مگه ثبت احوال اسم شاهان و قبول میکنه؟

نمیدونم

تو اینستا دیدم اسم پسره شاهان بود خوشم اومد

2706