2726
عنوان

خانوما؟😣pco و pcod😣

| مشاهده متن کامل بحث + 10550 بازدید | 65 پست
پس با رژیم و ورزش حل شد؟

رژیم که نه چون چاق نیستم ورزشم همیشه میرفتم از بچگی

سه ماه لتروزول خوردم هرماه پنج تا بعد روز چهاردهم پری سونو میدادم اگه فولیکول غالب داشتم امپول اچ سی جی تزریق میکردم دیگه سر سومین ماه باردار شدم

عشق منی تو  خوشم میاد هرجا تاپیک پلی کیستیک هست مثله خودم سریع میپری توش 😉😉😉😚😚

😂😂😂😂😂جالب اینجاس پلی کیستیک نیستم اما چون سر ملی کیستیک با یع دکتر دعوا کردم شدید تو ذهنم هک شده میپرم تو پلی کیستیکا😂

LAW_student

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همجا هست هردکتری هم بری همین حرفو اول میگه 

اره اصلا درمان قطعی نداره فقط کنترلش کنی و به زور بتونی حامله شی مامان خودم پلی کیستیک بود اعصابش خورد شد اصلا ولش کرد دیگه پریود تشد 😐

LAW_student
رژیم که نه چون چاق نیستم ورزشم همیشه میرفتم از بچگی سه ماه لتروزول خوردم هرماه پنج تا بعد روز چهارد ...

من مجردم😑فقط میگم با دارو رفع میشه چون تا ماهای قبل سر وقت پری میشدم این ماه نشدم نگرانم دکترم گف ب دارو نیاز نداری و فلان

و از رحمت خدا نومید نشوید 💙
 من مجردم😑فقط میگم با دارو رفع میشه چون تا ماهای قبل سر وقت پری میشدم این ماه نشدم نگرانم دکتر ...

واسه یه ماه تاخیر متوسل به دارو نشو گلم

بعدشم هرچی دکترت گفت همونه

به من ک مسگفتن هیچی نیست  نگران نباش .من فولیکول چپ اصلا نداشتم راستم ۷ و۸ سانتی بود دیگه ببین

شاید پلی کیستیک نبودی و فقط فولیکولات مشکل داشته منم الان اینجوریم فولیکولام کوچیکن و عالب نمیشن ولی چند تا زنان بردم سونو گرافی رو گفتن پلی کیستیک نیستی 

LAW_student
من  پلی کیستیک بوم دی قرانه برم باور کیت

اسم pco اومده بود تو سونوگرافی؟

مال من نیست فقط گفته تخمدان ها ابعاد و اکوی نرمال دارند و فولیکول غالب مشاهده نشد

فقط فولیکولام مشکل دارن

LAW_student
واسه یه ماه تاخیر متوسل به دارو نشو گلم بعدشم هرچی دکترت گفت همونه

من میرم سونو بحث فولیکول اینا نمیکنن چرا ؟اصن نمینویسه یکی اینه یکی اینیکی

و از رحمت خدا نومید نشوید 💙

Pcos  و pcod

هر دو يكي هستن

Poly cystic ovaries syndrome 

بيماري مادرزاديست كه درماني براش نيست و فقط ميشه اثرات منفيشو در بدن كمي كاهش داد

منم مبتلا هستم و ريزش شديد موهام و كم پشتيشون ازارم ميده بشدت

2706