2410
2553
عنوان

دعوا

212 بازدید | 15 پست

شوهرم چند روزه مسافرت بود و‌منم خونه مامانمم چون زانوشو عمل کرده خونه اشم یه شب من یه شب خواهرم ، شوهرم خیلی برای سفر اصرار داشت باهاش برم که به خاطر مادرم نرفتم کلا تو ابن دو هفته که مامانم عمل کرده خیلی بهونه گیری میکنه که چرا یه شب در میون خونه مامانم مبخوابیم و‌خسته شده امروز هم بعد مسافرتش با خانوادش باغشون نزدیک تهرانه میرفت که گفت بیام مخالفت کردم و اونم ناراحت شذ و کلی غر زد یه دلیلمم اینه با بی بی چک فهمیدم باردارم و صلاح نمیدونم برم مسافرت ولی چون به جواب بی بی چک مطمئن نیستم هنوز به شوهرم از بارداریم نگفتم و فردا میخوام ازمایش بدم مطمئن بشم بعذ بگم ، امشب بعد باغ اومد خونه مامانم ، بعضی وقتا خونه خودمون هوس قلیون کشیدن میکنه و من اماده میکنم میکشه امشب که خونه مامانم حرفشو  زد مخالفت کردم به خاطر بارداریم اون که نمیدونست ناراحت شذ و رفت تو اتاق بخوابه  ،منم رفتم تو اتاق پیشش شروع کرد به دعوا کردن با من و از خونه رفت بیرون ، میخواستم جریان بارداریمو یگم ولی یه در صد احتمال میدم خطا بی بی چک باشه پشیمون شدم و گفتم صبر کنم مطمئن بشم بعد بگم ، از اونورم نمیدونم کجا رفت و زنگ میزنم ریجکت میکنه خیلی اعصابم خورده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهتره بود از اول بهش میگفتی حالا درست باشه جواب ازمایش یانه همسرتم همونقدر حق داره بدونه.ولی بعد جواب ازمایش به شوهرت بگو.این همه استرس برات خوب نیست الکی به خودت وارد نکن.بگو جایی مخالفت میکنم اصرار نکن حتمااا دلیل منطقی دارم.

2714

منم مامانم زانوش رو عمل کرده بود همه ی خواهرام میرفتن نوبتی پیشش شب میموندن اما شوهرم به من گفت تو نمیخواد برای .منم نرفتم فقط دوسه روز یه بار میرفتم ازش خبر میگرفتم.به شوهرم گفتم اگه یه مشکلی برات پیش بیاد حق نداری از خانواده ی من توقع کمک داشته باشی

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
بهتره بود از اول بهش میگفتی حالا درست باشه جواب ازمایش یانه همسرتم همونقدر حق داره بدونه.ولی بعد جوا ...

دقیقا پاارسال همین موقع سقط کردم سر همین جفتمون خیلی ضربه خوردیم و اهانت هاش به من تو این یکسال که منو مقصر میدونست بماند ، سر همینا تا مطمئن نشم نمیخوام بدونه فردا صبح میرم ازمایش میدم اگه قطعی باشه بهش میگم

منم مامانم زانوش رو عمل کرده بود همه ی خواهرام میرفتن نوبتی پیشش شب میموندن اما شوهرم به من گفت تو ن ...

خیلی خودخواهن بخدا خودش همش پیش مامانشه اخر هفته ها هر جا بره اونم با خودش میبره ، بعد من دو روز خومه مامانمم صداش در اومد ه ، مامانم گناه دارم دلم نمیاد ولش کنم برم بخدا از بچگی دو سالم بوده بابام فوت کرده تنهایی بزرگمون کرده ازدواجم نکرده به خاطر ما ، بعد من چطوری دلم میاد برم دنبال خوش گذرونی خودم وقتی مامانم بهم نیاز داره

وااای چطور تونستی نگی، من وقتی فهمیدم باردارم شوهرمو از خواب بیدار کردم بهش گفتم بیچاره شک شد 😊خدار ...

اخه پارسال همین موقع ها بچم سقط شد خیلی ضربه خوردیم در کنازش یکساله تو هر دعوا منو مقصر از بین رفتن بچم میدونه ، اگه یه در صد خطا بده نمیخوام دوباره زیر بار هزار حرف دیگه برم این یکسال خیلی بهم سخت گذشت

دقیقا پاارسال همین موقع سقط کردم سر همین جفتمون خیلی ضربه خوردیم و اهانت هاش به من تو این یکسال که م ...

اره.ولی باز داری همون اشتباه رووتکرار میکنی.وقتی به موقع بگی کمتر فشار وواسترس بهت میاره.حالا یه نمونه اش همون دل نگرونی برای جواب ندادن تلفن...انشااا که صد درصد مثبته.الانم دیگه نزنگ بگیر بخواب .اگه مادر خودش بود بدتر جوشش میزد.والا از تفریحش کم نشد رفته اومده باز ناز داره.از فردا فکرت فقط به بارداریت باشه ناز خریدن شوهرتو بیخیال باش نوبت اوشونه نازتو بکشه.

اخه پارسال همین موقع ها بچم سقط شد خیلی ضربه خوردیم در کنازش یکساله تو هر دعوا منو مقصر از بین رفتن ...

آخی عزیزم ..انشالله که این نی نی برات میمونه خیلی مواظب باش ..نگران شوهرتم نباش وقتی بفهمه داره بابا میشه تمام ناراحتیاش ازبین میره

2706