2737
2734
عنوان

بچه بیایید امشب یک کاری کنیم

122 بازدید | 8 پست

هر کدومتون هر جا که هستید با هر اعتقادی از ته دل برای امام زمان و برای تسلای دلش و برای ظهورش دعا کنید راحت ترین دعا صلواته با و عجل فرجهم دعا کنید این قربت و تنهایی اش تموم بشه دعا کنید از ته دلتون ان شا الله که دعا امام مون در حق مون مستجاب بشه بعد هم برای اموات درگذشتگان برای همه اونایی که از دنیا رفتن با هر دینی و ایینی وارث دارن یا ندارن مسلمون هستن با نیستن دعاکنید بذارید یک موج انرژی مثبت امشب درگیر زندگی خودتون بشه امشب برای هم دعا کنیم با خدا چرتکه نندازید دلتون صاف کنید از ته دل برای بی خونه ها بی بچه ها مریض دارا دل شکسته ها وام دارا مجردا متاهلا عاشقا محصلا همه و همه برای همه دعا کنید

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
دعا کردم منم محتاجم ب دعا

امیدوارم امشب نگارنده تقدیر بهترین اتفاقات زندگی ات برات به قلم تقدیر بیاره

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب تقدیر نوشته میشه؟ یا فردا؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731
2738