2726
عنوان

خونه مادر شوهر تو دوران عقد

1283 بازدید | 78 پست

خانوما راهکاری دارین من واقعا نمیدونم چه کنم  

نامزدم خیلی اصرار میکنه برم خونشون منم وقتی میرم نمیزارن برگردم خونمونم خیلی نزدیکه ولی 2روز اینا میمونم اونجا از همه برنامه هام عقب میوفتم چه درسی و ورزش و .... 

هم اینکه مادرشون واقعا بد سلیقس اصلا خونش به دلم نمیشینه ادم معمولا دوس داره دورو و برش تمیز باشه یخچالو که باز میکنی همه چیز باهم میریزه بیرون یه بوی بدی هم از خونه میاد تو دسشویی نه دستمالی نه چیزی 

به نظرتون چیکار کنم 😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرو ب شوهرت عیب و ایرادهای خونشونو بگو البته با لحن خوش 

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2728
 خارج از همه اینا اصلا خوب نیست بمونی ارزشت میاد پایین باباتو بهونه کن بگو چیزی نگفته و نمیگ ...

خخخخ عروس ما خودش میاد کسی بش نمیگه کم کمش دو  روز میمونه😓

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏

ای وای حالا من دوست داشتم میتونستم بمونم خونه شون پدرم اجازه نمیده نه اون بمونه نه من ی ماه درمیون دعوت میشم میرم خونشون حالا من دوست داشتم صمیمی تر بودیم اما خب قانون مندن که من درکش نمیکنم شما هم دستمال با خودت ببر تو کیفت باشه و این که شما مرتب کن یادبگیره 

2706