2726
عنوان

خانماشوهرم اجاره خونه رونمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 49 پست
من فقط فکردخترامم به خدادیونه شدم

درکت میکنم تو شرایطش بودم پدرم اعتیاد داشت ترک کرد خیلی زجر کشیدیم خدا بخاطر بچه هات کمک کنه آمین

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با خانواده شوهرتون مشورت کنید اول یه ندت به خودش بگو ترک کن بچه هاتو واسطه کن قسمش بده اینا نشد تهدیدش کن ترکش میکنی و..

اگه جواب تداد بدون خبر دادن به خودش زنگ بزنین کمپ بیان ببرنش با رضایت والیدنش تواین مدتم خودتون برین خونه والدینی فامیلی اما خیلی باید صبور بود ما ۱۸سال تلاش کردیم تا الان خداروشکر رها شدیم ریشه اعتیاد از زندگیمون کنده شد

درکت میکنم تو شرایطش بودم پدرم اعتیاد داشت ترک کرد خیلی زجر کشیدیم خدا بخاطر بچه هات کمک کنه آمین

بچه هام کوچیکن خیلی به من وابسطه اونم داره سواستفاده می کنه ازاین موضوع که به بچه هاوابسطه ام هرروزکارخودشومی کنه روزبه روزمصرفش بالامیره

بچه هام کوچیکن خیلی به من وابسطه اونم داره سواستفاده می کنه ازاین موضوع که به بچه هاوابسطه ام هرروزک ...

نزار پیشروی کنه خیلی باید قوی باشه اونایی ک از اعتیا رها میشن بعدا خودشون میگن مواد یه چیزی از خدا کمتره

واقعا اسیر میشن شما گرفتن بچه از شیرو در نظر بگیر ۱۰۰برابر بدترشه

با خانواده شوهرتون مشورت کنید اول یه ندت به خودش بگو ترک کن بچه هاتو واسطه کن قسمش بده اینا نشد تهدی ...

خانوادش کلا آدماي مزخرفی هستن اصلا کمکم نمیکنن يه پسرمجرد دارن که اونمذمعتادمیگن این بسمونه

خانوادش کلا آدماي مزخرفی هستن اصلا کمکم نمیکنن يه پسرمجرد دارن که اونمذمعتادمیگن این بسمونه

😞از خانواده خودت کمک بگیر 

اما بیشترین کمکو خودت باید بهش بکنی

اینکار میدونم خیلی سخته حتی شاید حرفم برات خنده دار بیاد بگی نشدنیه منم خیلی انتظار کشیدم تا شد

نزار پیشروی کنه خیلی باید قوی باشه اونایی ک از اعتیا رها میشن بعدا خودشون میگن مواد یه چیزی از خدا ک ...

چی کارکنم هرکاری به نظرم درست بودهکردم ولی خودش نمی خوادبه زورم نميشه چون به زوربردنش تا اومدبیرون دوباره شروع کرد

یعنی اونایی ک اسیر اعتیادن میدونن ادم فقیر باشه اما تو خانوادش اعتیاد نباشه خیلیا انقدر پیش میرن ک عقلشون دیگه دست مواده همه چیشون میفروشن میدن مواد

چی کارکنم هرکاری به نظرم درست بودهکردم ولی خودش نمی خوادبه زورم نميشه چون به زوربردنش تا اومدبیرون د ...

امید وارم زودتر به ته خط مصرف برسه 

عزیزم اون معتاده طلاق بگیرید بچه ها رو بهش نمیدن 

به خدا دیونم کرده توی چند ماه 15کیلوکم کردم لباسام توی تنم واینمیسه میترسم تا کارم درست بشه لیادبچه هاروازم بگيره يه بلایی سرشون بیاد

2706