2726
عنوان

خانماشوهرم اجاره خونه رونمیده

701 بازدید | 49 پست

چی کارکنم سرسال که ميشه عزادارمیشه منوتهدیدمی کنه بابچه هام که ازخانوادم بگیرم ازبخت بدم صاحب خونمون کارخونه در اصلالیرخیال ما چی کنم هرچه قدرحرف میزنم یادعوامی کنم بی فایده حقوقشومیده موادپول آب برق گازم نداده شماچی به ذهنتون ميرسه بیایدکمکم کنیدبه نظرتون به صاحب خونمون بگم يه وقت بهش نمیگه من گفتم بفهمه زنگ زدم بیچارم می کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ب خانوادت بگو تا پدرت با صاحب خونه صحبت کنه..

اینجوری اگر به همسرتم چیزی گفت..زبونت درازه میگی خانوادمم، نگرانم بودن تماس گرفتن گفتن..انشالله که به همین شب عزیز مشکلت رفع میشه عزیزم دلواپس نباش❤️🌹

🧡

ميگم شوهرم پولشومیدهذموادبه مانمیرسه که هیچ پول اجاره هم نميده ازبحت بدم این صاحب خونه بی خیال پولشه چه کارکنم مجبوربشه اجاره خونه بده به صاحب خونمون بگم بهش فشاربیاره به خدابریدم

😭😭خدایا تا کی مواد باید خانواده هارو بسوزونه

ایشالا مشکلت حل بشه عزیزم 

به پدرت یا یه بزرگتر خانوادت بگو بیاد با صاخب خونت بحرفه بگه همیشه اگه از سرماه رد شد به شوهرت زنگ بزنه ک پرداخت کنید. اما چی بگم امان امان از این که کسایی ک اعتیاد دارن بیدار نیستن کاش خدا کمک کنه ترک کنن همه چی درست بشه

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

سلام‌ عزیزم ، اول از همه اینکه واقعا متاسفم برای خودت و اون دسته گلهات و دوم اینکه این  مشکل بزرگ‌تر از اجاره خونه و ... ایناست. 

خدا بازم خیر بده صاحب خونه رو که بهتون فشار نمیاره پس اونو‌ انگولک نکن و برای آقاتون هم از این کمپهای ترک اعتیاد معتبر کمک بگیر ، چی بگم دیگه والاه ، خیلی خیلی ناراحت شدم .

2706