2733
2734
عنوان

خانما کسی از کاربر یلدا خبرداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 52 پست
تاپیک گل مهر رو من داشتم دخترش بهوش اومده ولی انگار لرزش دست و انحراف چشم داره فعلا تو بیمارستانه

الهی😔😔

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا،رفت سرخونه و زندگیش؟ آوم ضعیف خوشم نمیاد، اونقدر محکم میگفت طلاق، حای اگر تنها بود خدارو داشت،نب ...

ن الان تاپیکاشودیدم ٢٥ شوهرش میده ٢٥ هم جهزیه شومیفروشه.با٥٠ جدا میشن

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2728
ن الان تاپیکاشودیدم ٢٥ شوهرش میده ٢٥ هم جهزیه شومیفروشه.با٥٠ جدا میشن

وا جهاز واسه خودشه، لطف میکنه جهازشو میده ب خودش،چه پررو بی شرف نکبت 

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2738
وا جهاز واسه خودشه، لطف میکنه جهازشو میده ب خودش،چه پررو بی شرف نکبت 

مجبوره خودشو خلاص کنه طفلی

میگ ی معذرت خواهی هم نکرد

گل مهر که خیلی وقته ازش خبری نیست

چرا امشب تو تاپیک قبلیش خبر داد

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
عهههههههههه لینکشو میزاری گلم

آخر صفحه1 گذاشتن بچه ها

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
مجبوره خودشو خلاص کنه طفلی میگ ی معذرت خواهی هم نکرد

چه بی حیا خدایا از ابن مردا چی بگیم بهت،ای خدا بهش صبر بده تا تحمل کنه و طاقت بیاره، طفلی ۲۰ سالشه فقط

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
چه بی حیا خدایا از ابن مردا چی بگیم بهت،ای خدا بهش صبر بده تا تحمل کنه و طاقت بیاره، طفلی ۲۰ سالشه ف ...

طفلی هیچکسم نداره

2706