2726
عنوان

منو برای افطاری

140 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من پنجشنبه اینده 11 نفر مهمون افطاری دارم خودم نطرم اینه اش رشته بپزم + کوکو سبزی + چیکن استراگانف+ حلیم با دمجان با نون پنیر سبزی و خرما گردو ینیر و خیار گوجه البته مهمونی من سر سفره شام و افطار رو با هم سرو میکنم حالا به نطرتون با این منو برای 11 نفر چون میخوام غدا ها رو خودم درست کنم مرغ برای پیکن استراگانف و با دمجان برای حلیم چقدر بزارم که هم زیاد نیاد هم حیف نشه با توجه به اینکه اش و شله زرد هم میپزم؟؟ من میگم سه تا سینه مرغ شوهرم میگه کمه یا مثلا چند کیلو بادمجان بگیرم برای این تعداد ممنون میشم تجربه هاتون رو بگید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اسراف به این میگن

چرا اسراف عزیزم ؟؟ من خونه این مهمونام که رفتم منوشون خیلی تکمیل تر بود تازه اونا حلیم و اش شله هم گرفته بودن یا مثلا تو شامجوجه و کباب گداشتن وقتی رفتم حالا نوبت منه از این ساده تر نمی تونم 

میگم کوکو سبزی درست نکن،شامی درست کن واینکه یه فرنی هم بذار

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....