2726
عنوان

لطفا راهنمای کنید

51 بازدید | 16 پست

سلام دوستان. من کودک 1 سال و 2 ماه دارم که بخاطر تیروئید پرکارم به دستور پزشک مجبور شدم شیر خودم قطع کنم. لطفا تجربتون دراختیارم بزارید. 

اول اینکه. چی به کودکم بدم که جایگزین شیرم بشه؟ 

و دوم اینکه. سینم هام خیلی درد داره و پر از شیر شده و سنگین چه کار کنم؟ 

.سکــــوت و صبـــوري ام را…به حساب ضعف و بي کسي ام نگذار…دلم به چيزهايي پاي بند است..که تـــــو يادت نمي آيد….

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ملیحه جان شیر پاستوریزه نمیخوره. کلا برا شیر خوردن اذیت میکنه

.سکــــوت و صبـــوري ام را…به حساب ضعف و بي کسي ام نگذار…دلم به چيزهايي پاي بند است..که تـــــو يادت نمي آيد….
برو دکتر دارو میده شیرت خشک میشه بدوشی دوباره تولید میشه  به بچه هم اگه حساسیت نداره شیر پاست ...

ملیحه جان 

ببین عزیزم دختر منم شیر نمیخورد البته حساسیت هم داشت خودمم کمتر دادم بهش

از این شیرهای مغذی مثل پدیاشور و اینا هم میتونی بدی

با حیوانات مهربون باشیم 🥰
جانم ؟

شیر پاستوریزه نمیخور6 اخه فقط به شیر خودم عادت داشت 

اگه دکتر اطفال مخصوصی داره ازش راهنمایی بخواه

ولی برای سینه ت سریع یه فکری بکن که شیر سفت بشه از دردش بیچاره میشی من تجربه بدی دارم 

شیر پاستوریزه نمیخور6 اخه فقط به شیر خودم عادت داشت 

من دخترم رو دو سالگی گرفتم شیر هم درست نمیخوره لبنیات دیگه ولی خوبه

کوچولوی شما هنوز شیر میخواد به نظرم بازم با دکترش مشورت کن ممکنه شیرخشک هم پیشنهاد بده 

من دخترم رو دو سالگی گرفتم شیر هم درست نمیخوره لبنیات دیگه ولی خوبه کوچولوی شما هنوز شیر میخواد به ...

اره دخترم خیلی کوچیکه اما فده تیرویید خودم خیلی پرکار شدع و دکتر گفت قرصام براش ضرر داره. اگه ی شیر خشک خوب هم باشه بهش میدم مشکلی نداره

اگه دکتر اطفال مخصوصی داره ازش راهنمایی بخواه ولی برای سینه ت سریع یه فکری بکن که شیر سفت بشه از در ...

برا سینم همون دکتر اطفال دخترم مینویسع. یا باید برم پزشک زنان 

2706