2726
عنوان

مگه داریم این همه خوش شانسی😲

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 63 پست
به سلامتی بزرگ شه دختر گلت واسه منم دعا کن😍😍

انشالله ممنون عزیز دلم ..

انشالله هر چی از خدا میخواید امشب بهتون عطا کنه بهترینش رو 

من پارسال این موقع حامله بودم منتهی خونریزی داشتم ۲/۵ ماهگی در تیر ماه سقط کردم..

دو ماه بعد دختر عزیزم و در عین ناباوری باردار شدم😥

برام مثل معجزه و به هدیه بزرگ بود .. خیلییی خوشحال شدم وقتی خدا بهم دادش

امیدوارم همونطوری خوشحال بشی بلکه بیشتر ❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
منم سی و پنج شم خیالم راحته دکترمم گفت ۳۵ رو رد کنی حله به خاطر دیابتم نمیتونم امپول ریه بزنم

دقیقا..

سعی کن تحرک نکنی و همچنان استراحت مطلق داشته باشی که انشالله بچه به موقع بیاد

من اصلا تحرک خاصی نداشتم نینی کیسه آب رو پاره کرد با ضربه شدید😄

من ۲/۱ وقت داشتم برای آزمایش دیابت (دکتر برام نوشته بود) 

دختر ۳۱ فروردین اومد☺️

من دیگه آز دیابت ندادم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله ممنون عزیز دلم .. انشالله هر چی از خدا میخواید امشب بهتون عطا کنه بهترینش رو  من پارس ...

ممنون عزیزم

برات آرزوی بهترینا رو دارم کنار فرشته کوچولوت😍😍😍😍

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
ممنون عزیزم برات آرزوی بهترینا رو دارم کنار فرشته کوچولوت😍😍😍😍

ممنون عزیز دلم😘😘😍❤️🌹

2728
دقیقا.. سعی کن تحرک نکنی و همچنان استراحت مطلق داشته باشی که انشالله بچه به موقع بیاد من اصلا تحرک ...

اوف مامانم و بابام خلم کردن از بس گفتن پاشو بشین میگن فشارو دیابتت همه از بی تحرکیته گرفتاری شدم😑

اوف مامانم و بابام خلم کردن از بس گفتن پاشو بشین میگن فشارو دیابتت همه از بی تحرکیته گرفتاری شدم😑

نه بابا ..زیاد بلند نشو 

فقط اگه جیشت گرفت بلند شو😂😂

دکترت چی میگه ؟ استراحت؟

نمک اینا زیاد نخور برای فشارت خوب نیست

دارم اونم یه لحظه میگه ده پنج دیقه بعد میگه سیزده نیم ساعت بعد میگه یازده موندم کدومو باور کنم😁

گلم از اینا که فشارشون میدی داری؟چجوری کار میکنن میخا برا شوهرم بگیرم؟راستی تنها نیستی منم تمام این مشکلات رو داشتم علاوه بر خونریزی😁😁

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

آمپول ریه چیه؟؟

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
گلم از اینا که فشارشون میدی داری؟چجوری کار میکنن میخا برا شوهرم بگیرم؟راستی تنها نیستی منم تمام این ...

نه عزیز دلم برا من از این دیجیتالیهاس از فشاریها طر در نمیارم 

الهی عزیزم پس من تنها خوش شانس نبودم😄

نه عزیز دلم برا من از این دیجیتالیهاس از فشاریها طر در نمیارم  الهی عزیزم پس من تنها خوش شانس ...

گلم من خودم یکی از بستگان پزشکه گفت دیجیتالیا دقیق نیستن گفت همه پزشکا اگه دقت کرده باشی از این پمپیاست .😉اره بابا تازه من دو تا بارداریم اینجور بودم 😲😲الان بزرگ شدن یه خندشون به همه ی اون اذیتا می ارزه😍😍

گلم من خودم یکی از بستگان پزشکه گفت دیجیتالیا دقیق نیستن گفت همه پزشکا اگه دقت کرده باشی از این پمپی ...

والا ترسبدم الان نصف قرص متیل دوپا خوردم میترسم فشارمو بیاره پایین 😑

والا ترسبدم الان نصف قرص متیل دوپا خوردم میترسم فشارمو بیاره پایین 😑

عزیزم دکترت بهتر میدونه حتما صلاح دونسته قرص رو بخوری .نترس بخور انشاله که این چند هفته هم میگذره بسلامتی

وایی مرسی از راهنماییت من تا دراز میکشم میگیرم بادشم خالئ نمیکردم این سری ببینم چی میشه

خواهش میکنم عزیزم آره باید رعایت کنی تا درست بگیره دستت در راستای قلبت باشه نه پایین تر نه بالا تر 

نشسته بگیریا دراز کش نگیر ترجیحا هم تکیه بده

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706