2726

خانما توروخدا تواین شبا برای دخترم خیلی دعا کنید. دعا کنید نیاز به عمل نداشته باشه 😭🙏براتون صلوات میفرستم

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

ان شاالله هر چی به خیر وصلاحشه خدا براش مقدّر کنه.منم دعا کن بچه دار بشم

خدایا بابت همه نعمتهات شکرت.چی میشه یه نی نی کوچولو هم بهم بدی..😞😞خدایا ممنونم که پسرم الان تو دلمه😊.به همه منتظرا نی نی بده گناه دارن غصه میخورن

انشالله که سلامت باشه همیشه

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...

بادل شکسته وچشای پراشک دعآمیکنم این بچه سلامت باشه ودل مادرش شادبشه. التماس دعا دارم بچه ها20ساله زیربارظلم وستم له شدیم وجرات نداشتیم اعتراض کنیم چون مظلوم واقع شدیم وضعیف وبازهم ادامه دآره این ظالمابه بچمم رحم نمیکنن ای خداقسم به این شیری که به بچم میدم حاجت رواکن هرکی اینجاست بعدم به منو خآنوادم کمک کن😢🙏🙏

2706