2733
2734
عنوان

التماس دعای فراوان دارم

116 بازدید | 13 پست

اخرین جنین فریزمو انتقال دادن بتام ۱۴.۸شده خواهش میکنم واسم دعا کنید که بتام بره بالا و باردار بشم،این اخرین شانسمه توروخدا دعا کنید واسم توی این شبای عزیز ایشاا...که هر حاجتی دارید براورده بشه،نمیدونید منو شوهرم چه حالی داریم الان😭😭

انشالله هر چی خیره برات پیش میاد

الهی خدا به دلت نگاه کنه و بهترین اتفاق برات بیوفته🙏🏻

برای منم دعا کن خدا کمکم کنه به خیر به خواسته و آرزوم برسم🙏🏻

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

خدا بهتون کمک کنه 

به امید خدا به زودی ، صاحب یه بچه ی صالح و سالم و زیبا بشین 

ان شاءالله به زودی زود مادر بشی

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی که مامان شده باشی.منم منتظرم.به حق این شب ها خدا کمکون کنه

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا
2731

عزیزم ان شاالله خدا یه فرزند صالح بهت بده.

التماس دعل

به امید روزی که هرکی بهم پیام می‌ده بپرسه:             "الان اونجا ساعت چنده؟"                                                                                                                                ای که دستت میرسد کاری بکن  
2738

عزیزم ان شاءالله خدا به همه ی منتظران بنده های سالم وصالح ش روعطا کنه

صفحه ی ۱۲۲ رو ببینین

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1