1421
1411

لطفا برای منم دعا کنید ثواب داره بخدا

ان شاء الله که خدا بهترینها رو بهتون بده

تو رو خدا یادتون نره 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف با تشکر فراوان

عزیزم انشاالله بزودی مشکلت حل شه به بهترین نحو❤

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی..خدایا خودت بهترین حافظی پس نگهدارش باش..آمیییین.10شهریور بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین.

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
واسه دل شکستم و حاجتای براورده نشده ی منم جون عزیزتون دعا کنید تروخدا واسه آرامشم دعا کنید خیلی مشکل ...

انشالله به حق همین شب عزیز به ارامش برسی مشکلت حل بشه

خدایا داده و نداده ات رو شکر

لطفا واسه منم دعا کنین عزیزان خیلی محتاج دعاتونم.

واسم دعا کنین بزودی طعم مادرشدن رو بچشم انشاالله و خانوادم همگی سالم و عاقلت بخیر باشن آمین😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی..خدایا خودت بهترین حافظی پس نگهدارش باش..آمیییین.10شهریور بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین.
1394
انشالله 

تو رو خدا برام دعا کنید دلم خیلی گرفته امشب 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف با تشکر فراوان
لطفا واسه منم دعا کنین عزیزان خیلی محتاج دعاتونم. واسم دعا کنین بزودی طعم مادرشدن رو بچشم انشاالله ...

انشالله به زودی مادرشی عزیزم😙

خدایا داده و نداده ات رو شکر
انشالله به زودی مادرشی عزیزم😙

ممنونم عزیزم انشاالله😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم حتما مسجدم واسه همتون دعا میکنم

ممنونم 

1396