2733
2734
عنوان

نمیخوایم بفهمیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 629 بازدید | 46 پست
اولا بچه ی من قراره با این افراد توی جامعه باشه ثانیا اینا اصول ثابت شدست که اینجا گفتم. این چیزا ب ...

اولا که دولت میگه زارت و زورت ولد کنین وقتی نمخاد جلوشو میگیره وقتی میخاد دوز داروهای جلوگیری و میاره پایین که بچه بیارن

جامعه باید سالم باشه وقتی بچتو میفرستی توش به تربیت چه ربطی داره

بچه میاد مدرسه از ۷ سالگی کلا تحت تاثیر معلم ها و مربیاس ،بیشتر از اونا درس میگیره تا بچه ها

ما مراقب بچه هامون هستیم ،شما بیشتر مراقب معلماشون باش که تو دبیرستان هم تجاوز میشه

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
من قبول ندارم به قول شما سسکی که میگه شما همه چیرو به منظور بد میگیرن و توقع دارین بچه هایی که تو جا ...

کسی که اون بازی رو طراحی کرده، یه چیزی میدونسته که درجه سنی اون بازی رو بالای ۱۸ سال گذاشته.

تماشای اون مقدار خشونت برای روان بچه خیلی مضره و آسیب های دراز مدت و جدیی میاره.

ببخشید نمیتونم درک کنم بچم یه تیکه ی جنسی رو مثل بدنو ببین جون بابا رو حفظ کنه 😐

این حرف من نیست فقط، که بگیم سلیقست توی تربیت.

اینا بحثای روانشناسی و طولانیه.

بله یکی ممکنه بچشو کتک هم بزنه. ساکت شیم نگاه کنیم چیزیم نگیم راجع به آسیب ها؟

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون کنجکاویا متفاوته با عادی سازی های الان. الان پدر و مادر به هیچ عنوان رعایت نمی کنن و این چیزا ر ...

تربیت نشدن بچه ها، باید خانواده وقت بزاره که نمیزاره، فکر می‌کنند هرچی بچه خواست فراهم شد یعنی بچه چیزی کم نداره، رو حرف بچه حتی حرفم نمیزنن😔😔😔خدا به داد نسل‌های آینده برسه

فاطی ام❤️
2728
اولا که دولت میگه زارت و زورت ولد کنین وقتی نمخاد جلوشو میگیره وقتی میخاد دوز داروهای جلوگیری و میار ...

چه قیاس های جالبی میکنی واقعا :)))))))

کسی اگه بیاد ۴ تا چیز تربیتی و مناسب روان کودک رو بگه، مسئله ای مثل سنین مختلف و روحیات بچه رو توی سایت بیان کنه  میشه فضول از نظر شما؟

من کاره ای نیستم، یه سرچ معمولی توی گوگل راجع به درجه بندی های ذهنی و تاثیرش روی روان و تفکر کودک بکنید تا بفهمید خودتون.

ببخشید دولت کسیو مجبور به زاد و ولد نکرده! این موضوع اتفاقا چیزیه که به خود خونواده مربوطه که چند تا بچه میخوان بیارن. کسی حق نداره بگه نیارید. اما کسی که بچه میاره باید بدونه چطور با ادن بچه رفتار کنه. نه که هر چرندی رو به خورد اون بچه بده

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2738
کسی که اون بازی رو طراحی کرده، یه چیزی میدونسته که درجه سنی اون بازی رو بالای ۱۸ سال گذاشته. تماشای ...

خب اصلا 50میلیون مردم نظرشون مثل شما هست اما بقیشون که اینجوری فکر نمیکنن اتفاقا طرز فکر ما مشکل داره که شادی بچه هارو با این حرفای الکی میگیرم دیگه امروزه انقدر درس ها پیشرفته شده که همه بچه ها درمورد همه موارد همه چیزو میدونن و دیگه هم اون دوران قدیم نیست که باید همه چشم و گوش بسته باشن

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
حفظ کردن که کردن به جایه اینکه رو این چیزا حساس شید رو مسایل مهم تر مث فرهنگ نریختن زباله کار کنید چ ...

موضوع مورد نظر من توی تاپیک رده های سنی و چیز های نامناسب و مفاهیم نا مربوط توی هر سنه.

این تربیتا جای خودشونو دارن و روی اونا هم حساس میشیم. 

اما این موضوع متفاوته با اون. نه در تضاد باهاش

یه فیلم خارجی دیدم دختره حدودا۱۳سالی داشت داشت کلیپ آهنگ نگاه میکرد(همینا که برا ماعادیه میخونن ومیرقصن)یه مرده بهش گفت خونوادت خبر دارن که اینارو تماشا میکنی؟!دیگه تا آخرش اختلاف فرهنگی وتصوری که ما از فرهنگ اونا داریم رو بخونید

یکی هم میشناسم انگلیس زندگی میکرده میگفت یه پسره بهم تیکه انداخت یه پیرمرد همونجا کلی دعواوخوارش کرد

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

در مورد شنیدن آهنگ و ترانه حرفی ندارم اینکه بچه یه مدت میخونه و بعدش فراموش میشه، اما دیدن سریالای ماهواره کنار بچه ها اشتباه محضه

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
چه قیاس های جالبی میکنی واقعا :))))))) کسی اگه بیاد ۴ تا چیز تربیتی و مناسب روان کودک رو بگه، مسئله ...

باشه بابا تو همه چی میدونی

بجای سرچ تو گوگل برو یه سر بخشنامه هایی که به ماماها ده سال قبل و جدیدا دادنو مقایسه کن تا بدونی مجبور مکنن یا نه

خودت تاکید داری رو فضولی من اصلا همچین حرفی زدم؟؟؟

چرا حرف تو دهن مردم میزاری

هر کی هم مشکل داش واسه بچش میبره مشاوره، 

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
خب اصلا 50میلیون مردم نظرشون مثل شما هست اما بقیشون که اینجوری فکر نمیکنن اتفاقا طرز فکر ما مشکل دار ...

طرز فکر چیه خانم؟! من دارم از روانشناسی و مغز و تکاملش و دنیای کودکی حرف میزنم. این چیزا طرز فکر و سلیقه نیست، علمه!!!!!! یه چیزیه که تو تمام دنیا جدی گرفته شده ولی اینجا هیچ حدودی براش نمیبینیم.

شما میگید شادی بچه هارو میگیریم، الان مشکلتون اهنگه ساسی مانکنه؟! همونو از کل متنی که نوشتن برداشت کردید؟!!!! خب با اهنگ اینجوری نرقصه! با کی بهتر از تو یا ای جونم مثلا برقصه 😐😐😐😐😐😐😐

از شادی حرف میزنید، نمیدونید بازیای با خشونت بالا باعث زیاد شدن اضطراب و از دست دادن کنترل فرد روی خودش میشه، یا فقط برای مخالفت کردن دوست دارید یه چیزی بگید؟

کدوم بچه ای با دیدن صحنه ی بریده شدن سر توی به وقت شام، یا مصرف مواد مخدر توی متری شیش و نیم شاد میشه؟

کدوم بچه ای با دیدن سریال با محور خیانت شاد میشه؟

تمام این چیزایی که گفتم در جهت داشتن بچه های شاد تر و آدم تره!!!!

کاش به جای این که یاد گرفتید بگید سلیقست و طرز فکره و به ما مربوط نیست، ۲ تا دونه کتاب تربیت فرزند یا روانشناسیشونو میخوندید.

2706