2737
2734
عنوان

هرکی امشب دلش شکست واشکش سرازیر شد

218 بازدید | 31 پست

خواهش میکنم برای شفای پسرم دعام کنید آخه یه مادرم که از حکمت های خدا سر در نمیارم ودرد بچم آزارم میده خدابزرگه خیلیییی اما من کوچیکم ودعام دیده نمیشه شاید دعای شما مادرهای مهربون بگیره 

التماس دعا

ای خدا جونم به حق این شب عزیز بچه ی این خانمو شفااااا بده. امیدوارم الان که دلم نازک شده و اشک تو چشمامه، خدا این دعامو مستجاب کنه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

البته من مجردم عزیزم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
ای خدا جونم به حق این شب عزیز بچه ی این خانمو شفااااا بده. امیدوارم الان که دلم نازک شده و اشک تو چش ...

مرسی عزیزم ممنونم از دعای قشنگت

دارم با اشک مینویسم  نمیدونم چرا امشب خیلی امیدوارم

2738

خدا انشالله شفاميده براي منم دعاكنيد يه مادردلشكسته ام اي خدا

پسرم توهفت ماهگي بخاطر دکولمان جفت مرده بدنیااومد  هنوزم دارم زجرميكشم براي ارامشم براي رسيدن به براي سلامتي خانوادم يك صلوات بفرستيد بادلهاي پاكتون برام دعاكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 
2706