2737
2734

حالا راهکار بدین الان خونه منه از خونه بیرونش کرده دوستاشو اورده اینم به من پناه اورده،میگه الکی نشسته ایم باهام بحث میکنه

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
بره كلانتري بگه بيرونش كرده بدشم بره مهرشو بزاره اجرا

خدایی انقد فعالی فکر میکنم مثل اسم پروفایلت پرواز میکنی تو تاپیکا 😂😂❤❤

جهان سوم جایی است که مردمش؛ به فکر” آمدن” یه روز خوب هستند نه ” آوردنش “…!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بذاره چندروز بگذره برگرده بچه داره اسم طلاق نیارید عجولانه تصمیم نگیره طلاق عواقب داره بره پیش مشاور خداکمک میکنه امشب دعاش کنید نذرامام جواد ع کنه ردخورنداره

2738
هیچی من بودم دوستاش رامیاورددوتافحش به دوستاش میدادم که دیگه خجالت بکشه بارفیقهاش برگرده ودوستاشم نی ...

بچه ها شما نمیدونید چقدر ادم دیوونه و اختلال داریه میکشتش این رفتار بکنه،باید دختر قبلش قبر انتخاب کنه

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...