2726

یه تاپیکم زدم بعدازظهر نمیدونم چرا اومدم ترکیده بود قرار بود باشوهرم بریم مسجد شیفتش ۱۱ زنگ زدن مسجد نرو بیا باید بری شیفت😳 یه جورایی دیگه عادت کردم ولی بعضی وقتا تو این غربت خسته میشم!! تنهایی هم باید شب قدررو بگذرونم من هیچ مراسم مهمی مثه عاشورا تاسوا و راهپیمایی وچهارشنبه سوری یلدا وعیدا که تعطیلاتش نصفه بیشتر عید ها تنها بودم یه جورایی حالم دیگه بده حالا اینا به کنار تازگیا همکارای همسرم رو شهید کردن استرس اینم دارم نکنه بره چیزیش بشه کسی حالمو درک میکنه؟ لطفا کسی که میخواد بدتر حالمو بد کنه پست نزاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم شوهرم ی شغل دولتی داره و ی دونه ازاد. فک کن کلا سرکاره. منم همیشه با ی بچه شیطون تنهام. وخیلی سخته گاهی چندروز نمیدیذمش دوره بارداری. ولی خب میدونم برا زندگیمونه. خداروشکر کن دنبال کار و زندگیتونه اگه هز رفیق بازیش بود جای اعتراض داشت نه الان

راهپیمایی؟!بعد من از خودم می پرسم کی می ره راهپیمایی!

خب من دوست دارم چون از خونه موندن که بهتره!بچه ام هم دوست داره ولی تاحالا نشده ببرمش چون باباش نیست میترسم توشلوغی گمش کنم منظورم اینه حتی شوهرم روزای راهپیمایی هم میره وما تنهاییم

منم شوهرم ی شغل دولتی داره و ی دونه ازاد. فک کن کلا سرکاره. منم همیشه با ی بچه شیطون تنهام. وخیلی سخ ...

من از شب های تنهایی بدم میاد خوب نمیخوابم کلی هم استرس دارم که شوهرم چی میشه!!!شماهم شبا نیست؟

نمیدونم چرا کاربریو بترکونن تاپیک و میترکونن  منم تنهام عزیزم بیخیال

تو چطور هنوز موندی تو سایت😡دروغات رو شد خوبم قفل میکنی و میری 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2706