2726
عنوان

دعای بچه دار شدن شب ۱۹ رمضان

2106 بازدید | 31 پست

دوستان به جهت بچه دار شدن 

شب 19 ماه رمضان یعنی امشب  آیه 49 و 50 سوره شوری رو بنویسید  تو یه برگه و پایینش اسم خودتون و شوهرتون رو بنویسید  و با مقداری صدقه بذارید  لای قران، انشاءالله 

بزودی بچه دار شین  همین امسال.

سال دیگه همین موقع یه صدقه خوب بدین

بذارین  همون صفحه ای که سوره شوری هست و همون آیه هست

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

کدوم شب ها شب قدره

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

دوستان دعا کنین خدا به منم یه پسر سااالم و صالح بده و دخترم شفا بده

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کدوم شب ها شب قدره

امشب شب ۱۹ ماه رمضان و شب ۲۱ و شب ۲۳

نمیشه ب نیابت از داداشم و زن داداشم و جاری و برادر سوهرم بنویسم بدون اینک خودشون بدونن البته

نمیدونم نه خب چه بدی داره بنویس

ان شاءالله خدا همه مربضا رو شفا بده و همچنین دختر شماروو دامن همه منتظرای اولادو سبز کنه و همچنین دامن شمارو با بخشیدن ی پسر سالم و صالح و پر رزق و روزی

خدا ب من سر این آیه ی نینی بده برات تو صحن امام حسین دعا میکنم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
امشب شب ۱۹ ماه رمضان و شب ۲۱ و شب ۲۳

اخه توی گوگل نوشته ۲۷ شب قدره. درسته؟

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
2706