1270
1273

امشب بدجور دلم گرفته به خاطر خودم به خاطر تنهاییم به خاطر مشکلاتم

تو رو خدا واسم دعا کنین امسال متاسفانه نمیتونم برم احیا 

مامانم یکسالو نیمه که قهر کرده رفته باهیچکدوم مونم در تماس نیس امروز رفتیم حرفای نهایی رو برای عروسی داداشم بعد ماه رمضون بزنیم دلم خیلی گرفت که مامانم نیس از الان برای عروسیش عزا گرفتم اخه من چکار کنم بدون مامانم 

خیر سرم امتحان نهایی و کنکورم دارم 

لطفا برام دعاکنین هم واسه کنکوروامتحانام هم واسه مشکلاتم 

دنیا دیگه مثل من نداره  نداره ونمیتونه که بیاره    

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

سلام منم دلم گرفته 

لطفا برام دعا کنید ثواب داره 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
1258

الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحَمَّد‌وَآلِ‌مُحَمَّدوَعَجِّل‌فَرَجَهُم

الّلهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحَمَّد‌وَآلِ‌مُحَمَّدوَعَجِّل‌فَرَجَهُم

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر.

منم امشب حالم خيلى گرفته بود، ببين نميخواد احيا بگيرى و جوشن كبير صد آيه اى بخونى فقط بشين دو ركعت نماز دبش و با تمركز بخونو دل سييييير گريه كن بعدم كلى با خدا درد و دل كن هر چيييى دلت ميخواد بش بگو خدا شاهده امروز بعد كلى گريه الان بعد اين كار ايييينقدر سبكم كه ميتونم پرواز كنم

1274

منم خیلی دلم گرفته خیلی بده ک ادم دلش بحال خودش بسوزه😔😔 

تو گوشی قدیمیم دنبال یه شماره میگشتم دیدم آخرین پیامی که باهاش دادم این بود که "انقد حالم بده دلم میخاد بمیرم" جالب اینجا بود هرچی فکر کردم یادم نیومد بابت چی انقد ناراحت بودم. روزای سخت‌و زیاد جدی نگیرید یه روزی میاد اصلا حتی دلیلشم یادتون نیس!!!!                                میشه ی صلوات برای اینکه منم بعد از ۵سال خانومه خونه ی خودم بشم بفرستی❤❤ ی دنیا ممنونم مهربونم😘
1167
منم امشب حالم خيلى گرفته بود، ببين نميخواد احيا بگيرى و جوشن كبير صد آيه اى بخونى فقط بشين دو ركعت ن ...

ممنون الان میرم میخونم تا شاید اروم بگیرم اشکم بند نمیاد  

دنیا دیگه مثل من نداره  نداره ونمیتونه که بیاره    
امشب منم خیلی دلم گرفته از ی طرف دارم راحت میشم از ی طرف زندگیم داغون شد اعتمادم..برای منم دعا کنیدد ...

کجایی رفتی نیشابور؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤

خانمای عزیز منو فراموش نکنید 

درسته غریبم ولی بعنوان یه هموطن ازتون میخوام امشب یادی از من بکنید و از خدا بخواین گناهکاری مثل منو تنها نذاره 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف
1280