1147
1273

بهتره دیگه باتشویق بچه هاروجدابخوابین..

ومثل یه زن وشوهرباشین نه چیزدیگه...

دیگه خسته شدم که توهرتاپیکی بارهااین حرف هاروتکرارکنم🤔من نه زن هاعلیه زن هاهستم ونه کسی روبه کاربدش تشویق می کنم!من منم شایدروش من متفاوت وازنظرشماغلط باشه!اینکه طرف حقم وفرق نمی کنه حق باهمجنسم باشه یا....اگرکسی کارغلطی انجام دادنیازی نیست بهش بگیم غلط کردی!🤐می تونین بازبون نرم راهنماییش کنید..اینجافضای مجازیه اماخواهرانه بهتون نصیحت دارم خودتون روگول نزنیدباحرف هایی که شماروبه بیراهه می کشه!شماملکه هستین پس مثل یه ملکه رفتارکنیدوبدرخشید😊😋

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

من از ٤ ماهگي جداش كردم و خيلي راضيم 

سختي هاي خودش و داره مخصوصا اولا همش ميرفتم ميامدم براي شيردادن ولي به نظرم ارزششو داره 

كسايي هم كه ميگن واي زوده و دلمون نمياد جدا از بچمون بخوابيمم درك نميكنم از صبح تا شب در اختيار بچه ها هستيم شب مال خودمون و همسرمونه

1279
من ک فعلا بچه دار نشدم اما هیچوقت اجازه نمیدم بین منو شوهرم بخوابه...  فقط تا یه سالگی اجازه دا ...

دقیقا این حرف ،حرف قبل از بچه دار شدنمون بود ،اما امشب گفتم جدا بخوابن،اقا اخم و داد و بیداد کرد که بچه هام هنوز کوچیکن

8

واااای نگو پسرمنم 4 سالشه هر کاری میکنم نمیره تو اتاقش 

چسبیده به من ...نفسم بند میاد میرم اتاقش میخوابم میاد دنبالم برای خودش جامیندازه زمین میخوابه

میرم اتاقم جاشو ور میداره دنبالم راه میفته

راه حل پیدا کردین به منم بگید

1263
واااای نگو پسرمنم 4 سالشه هر کاری میکنم نمیره تو اتاقش  چسبیده به من ...نفسم بند میاد میرم ...

ندارم راه حل،دیوونه شدم،امشب سوا کردمشون اما نمیخوابن و تا من بیام اتاقم ،حضرت اقا خوابه

اخه بعدشم ازدواج کردم 😶 وگرنه ادامه داشت هنووو  تازه باید دست مامانمو هم میگرفتم😅😅😅

ذلیل نشی دختر فکر کن مامانت چقدرررر توی دلش فحشت داده😂همش حقت بوده منم الان دلم خواس فحشت بدم چقدر حرص درار بودیا

1280