2410
2553
عنوان

شوهر نمک نشناس

1460 بازدید | 15 پست

سلام دوستان 

من ۳۵ سالم هست و یه پسر ۵ ساله دارم ۸ ساله ازدواج کردم و از قبل عقدم تا الان حدود ۹ سال هست کار میکنم کارمندم و شغل و درآمد نسبتا خوبی دارم ولی ساعت کاری طولانی دارم ۶ صبح تا ۶ عصر بیرون خونه هستم وقتی هم بچه دار شدم از ۶ ماهگی گذاشتمش مهد و به کارم ادامه دادم

خانواده م شهر دیگه هستن و دست تنهام شوهرم هم کمک خاصی تو کارای خونه و بچه داری بهم نمیکنه و تقریبا مسولیت بجه  و زندگی با منه.

فشار کار بچه دست تنهایی ساعت کار طولانی ... تو این سالها خیلی بهم فشار آورده

همسرم همیشه رو درآمد من حساب میکنه و من هر چی تاحالا کار کردم آوردم تو زندگی خونه. و ماشین عوض کردیم

همسرم حتی یکبار هم تا حالا قدردانی ازم نکرده و حتی بهم میگه تو واسه خودت کار کردی نصف خونه به اسماع!!!

ولی من توان جسمی م به شدت کم شده. همیشه خسته هستم همیشه کمبود خواب دارم اعصابم خیلی ضعیف شده خونه همیشه بهم ریخته

تا یکسال قبل همسرم هم کارمند بود و البته درآمدش کمتر از من حتی تو بازه هایی کارش رو چند بار عوض کرد

تا اینکه از یکسال قبل به این طرف شرکت زد و درآمد خیلی خوبی داره چندین‌برابر درآمد من 

مدتی هست من بهش میگم من کارم رو پاره وقت کنم به خودم و زندگی بیشتر برسم 

اما شدیدا مخالفت میکنه و میگه من تازه کارم رو شروع کردم بذار دوسال دیگه بگذره بعد 

درحالیکه واقعا درآمد خوبی داره و داره برنامه ریزی میکنه تا بزودی یه ماشین ۶۰۰ میلیونی بخره

احساس میکنم داره از من سو استفاده میکنه بهش میگم تو وظیفه اولت هزینه زندگی و زن و بچه ست نه ماشین میگه تقصیر منه که همه چیمون میام به تو میگم!!!

بهش میگم تو اگه به من بگی "یکتا جان من ازت ممنونم این همه سال پا به پای من بر زندگیمان تلاش کردی منم دوست دارم حجم کارت کم بشه اذیت نشی ولی یه چند ماه صبر کن به ثبات برسیم" من میگم حداقل طرف قدر میدونه ولی اینجوری راستش هر روز صبح که پامیشم تو دلم میگم وظیفه تو نیست کار کنی

ازاول رفتی بدعادت شده اما دوسال دیگه بمون بذارحرف اون بشه که لج نکنه چاره ای نیست خداقدرت روبدونه بنده کیه مگه ماکه خانه داریم کسی ازمون تشکرمیکنه بی خیال بخودت برس وبچه ات 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه ی خانم ها تو فامیل من و همسرم خانه دارن و همینطور دوستانش

یکی از دوستانش که به تازگی نامزد کرده داره مجردی میره تایلند

شوهرم امروز به من میگه تو اگه کار نکنی میذاری  من بدم تایلند؟؟؟؟؟

میگم چه ربطی داره؟ میگه ربط داره خانه داره شوهراشوم هر کاری بخوان میکنن!!!

حالم ازش بهم خورد بهش گفتم ازت متنفرم که بجای تشکر واسه این همه سال زحمت جواب منو اینجوری دادی

2456

والا حق داری.اما نذار همین جوری ازت سو استفاده شه حداقل نصف چیزایی که میخره به نامت باشه  و بیشتر به خودت برس  این طوری از همه لحاظ به خودت صدمه میزنی کار میکنی برا خودت پس انداز کن طلا بخر حیف تلاش کنی و هیچی به هیچی

2714

عزیزم همسرت متوقع شده بدون اینکه کوچکترین توضیحی بدی دیگه نرو سر کار 

به فکر دوفردای دیگت باش

همین امروز بهتر از فرداست 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
والا حق داری.اما نذار همین جوری ازت سو استفاده شه حداقل نصف چیزایی که میخره به نامت باشه  و بیش ...

دریا جان خیلی خسیسه  حتی ماشین که نصف پولشو من دادم میخواست به اسم خودت بزنه یکسال دعوا کردیم تا سهم منو به اسم خودم زد

الان همون ماشین که نصفش به اسم‌منه میخواد بفروشه  و یه ماشین خیلی گرون به اسم خودش بخره منم بیخیال شدم از دعوا خسته شدم

متاسفانه مردا خيييلى نمك نشناسن😞😞😞كاملا حق دارى ولى خودت، آرامشت، اعصابت خيلى مهمتره حرص نخور. كارى كه باعث رنج جسمى و روحيت ميشه رو هم بذار كنار و دنبال آرامش باش

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
میگه یعنی چی که میگی وظیفته!!!! میگم شرکت و قانونا خرج زندگی وظیفه تو هست میگه مگه اینجا دادگاهه!!

واى اين مردا خيلى پررو شدن! كاملا ميفهممت

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

راستش اگه بچه نداشتم تا حالا حتما ازش جدا شده بودم 

میدونم تنهایی نمی ره مسافرت یعنی اصلا دل اینجور خرج کردنا رو نداره ولی خیلی حرفش ناراحتم کرد اینقدر که یه سیلی محکم بهش زدم و گفتم حالم ازت بهم‌میخوره

راستش اگه بچه نداشتم تا حالا حتما ازش جدا شده بودم  میدونم تنهایی نمی ره مسافرت یعنی اصلا دل ا ...

اشتباه کردی

گند میزنی به رابطه عاطفیتون

با ماشین ۶۰۰ ملیونی دخترای زیادی بهش پا میدن مراقب باش

I am a queen because I have a cute mad king
2706