2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واکنشم خوبه بهشون😊

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

مثلا چادری بشی؟یا فقط اینکه موهاتو بیرون نذاری؟سعی کن خیلی روسریت را محکم نبدی.فقط حواست باشه هی عقب نره.و از گیره های تزیینی واس ثابت کردن شال و روسریت استفاده کنی.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
قرارم هست با حجاب زیبایی هات پوشونده بشع دیگه 😒

عالی بود تینا بلا 😛

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

اگه حس میکنی زشت میشی اشتباه میکنی فقط چون عادت نداری اون حسو داری

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

واکنشم؟ حتما مثبته 

زشت نمیشی گلم روسری خوشگل و گرون و مارک و شیک سر کن گیره های خوشگل و محکم بزن

روسری روی سرت خوب فیکس بمونه چادرت هم کش داشته باشه شلوار و کفشت جنسشون عالی باشه اصلا هم زشت نمیشی خیلی هم شیک میشی

مگه قراره واکنش بدیم؟ادمه دیگه🤔

😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706