2726
عنوان

مامانشو که میبینه میردش ماچ کردن ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1218 بازدید | 68 پست

انقدر حسود نباشی لطفا😒بعضی وقتا فک میکنم یه مشت بچه ریختن تو نی نی سایت😒بعدشم مگه مریضه بخواد الکی حرص تورو در بیاره😒

خــــــدایـــاشڪــر بخـــــاطـــر همـــہ چــــي 😘😘😘😘❤💋💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خرس گنده خجالتم نمیکشه من سالی ی بار اونم از پیشونی مادرم بوس می کنم خجالت میکشم این میپره ماچ و مو ...

خب البنه من گرمی شوهرم رو بیشتر  میپسندم  تا سردی و خجالت شما رو 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2728
هروقت یادگرفتین ک مادر جای خود زن جای خود ، نباید مقایسه کرد ، اونوقت بیاین باهم حرف بزنیم

دقیقا‌..همیشه برام سواله.چرا انتظار داریم پسر که ازدواج کرد دیگه خانوادشو فراموش کنه! ؟؟؟چقدر خودخواهیه!!! خب هر کسی جای خودش. هیچ مادری نمی تونه همسر پسرش بشه. کاش درک کنیم. 

خب خداروشکر😂😂😂

😂😂😂

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
خب البنه من گرمی شوهرم رو بیشتر  میپسندم  تا سردی و خجالت شما رو

به نظر من نامزد شما خیلی لوس و بچه ننس که این رفتار داره اونم تو حضور دیگران

بعدشم

گرمی و سردی چه ربطی به مادر داره آخه؟؟؟؟؟

ای خدا کاش ده گله ماچ اودار دت بکردیاتا ،مامانه ارا حسودی کی عزیزم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
خرس گنده خجالتم نمیکشه من سالی ی بار اونم از پیشونی مادرم بوس می کنم خجالت میکشم این میپره ماچ و مو ...

خوبه که 

اشکال چیه 

دایی من 33 سالشه 2 تا بچه داره مادربزرگم 60 و چند سالشه عادت داره وقتی محبتش گل میکنه مادربزرگم ببوسه اونم ازین ماچ فشاریا😂بغل میکنه و لپاشو میبوسه ☺️به نظرم هیچ ایرادی نداره 

بوسیدن مادر خجالت نداره که

شما هم امتحان کن☺️صمیمانه تر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
ای خدا کاش ده گله ماچ اودار دت بکردیاتا ،مامانه ارا حسودی کی عزیزم

کورد هستی دوستم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره چون کار همیشگیشه 

همسرمنم اینجوریه مادرشم اینجوری جیغ میکشه قربون صدقه شوهرم میره البته فقط جلوی من منم اولا حرص میخوردم اعتراض میکردم اونام بدتر میکردن الان دیگ اهمیت نمیدم تو دلم چن تا فوش آبدار میدم ولی بهشون لبخند میزنم

خوبه که  اشکال چیه  دایی من 33 سالشه 2 تا بچه داره مادربزرگم 60 و چند سالشه عادت داره وق ...

این درستشه مگه بوسه وبغل فقط مخصوص زن وشوهره

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
کورد هستی دوستم؟ 

عا الان فهمسی عزیزم

به نظر من نامزد شما خیلی لوس و بچه ننس که این رفتار داره اونم تو حضور دیگران بعدشم گرمی و سردی چه ...

اون گرمی و سردی رو ک منظورم نبوووود!

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2706