1707
عنوان

مامانشو که میبینه میردش ماچ کردن ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 68 پست

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1718
چرا خیلی 

یه بوس ناقابلم تو رو میکرد..من به این مامانا حساسم..باید بگن پسرم خانمتم بوس کن

عزیزای من، من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁پیجِ شخصیِ هانا 👈hanna_janbozorgi214977

اینو بدون وقتی تورو ب مادری ک سالها بزرگش کرده و زحمتش رو کشیده ترجیح بده خیلی راحت یکی دیگه رو ب تو ترجیح میده .هر کسی جایگاه خودشو داره 

منم به زودی لاغر میشم و همتونو زخمی میکنم ...😂😂
1730
همین الان تاپیک زدی حلالیت خواستیا صبر کن ی ذره😂😂😂😂

😂میدونه باش شوخی دارم

یه بی کس تنهای افسرده داغون 😞 شدیدا بی اعصاب و بداخلاق و غرغرو 😥😩حوالی ما توقف ممنوع🚫خطر حمله و پاچه گرفتن شما وجود دارد ...😬 هیچ گونه درخواست دوستی کاربر غریبه و ناآشنا پذیرفته نیس به جز دوستام 😊پس درخواست ندین آقایون درخواست دوستی= نی نی یار۵ 🤗
بله دیدم

تازه داری مامان میشی ، این همه ناامیدی 😢دلم منم یهو گرفت باخوندش😭😭😭

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

خودتو بذار ب جاش خودمون هم مامانامونو خیلی دوس دارم من خودم وقتی میرم خونه مامانم اینا کلی بوسش میکنم وقتی هم میام بیام خونه محکم بغلش میکنم .این حرفا چیه اخه .منم مادر شوهرم همیشه شوهرمو بوس میکنه قربون صدقش میره.اخه دیگه ب مادرش تو این زمینه حسودی نکنید .حالا اگه جاریت بود حق میدادم بهت

1665

😘😘عزیزمی

یه بی کس تنهای افسرده داغون 😞 شدیدا بی اعصاب و بداخلاق و غرغرو 😥😩حوالی ما توقف ممنوع🚫خطر حمله و پاچه گرفتن شما وجود دارد ...😬 هیچ گونه درخواست دوستی کاربر غریبه و ناآشنا پذیرفته نیس به جز دوستام 😊پس درخواست ندین آقایون درخواست دوستی= نی نی یار۵ 🤗
1651