2726
اره اگه اون 25 تومنو بدن اره صدرصد...

یه سیم کارت هم به اسم خودت بگیر زیاد از اون شماره استفاده نکن که به اسم شوهرته

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اگه اون 25 تومنو بدن اره صدرصد...

راستی مریم ی خانمی ەست برای کار و درآمد میخواد کمکت کنە ، درخواست دوستیشو ب من دادە ، چون خودت جوابشو ندادە زودی 

اونم میفرستم کمکت کنە خ مهربونە

2728
مریم جان بری شهرتون فعلاپیش مادرت میمونی؟ دیگه نگفت بهت که جدانشو مادرت؟ ناپدریت همیشه نیست پیشتون د ...

ناپدریم یک شب درمیون هست.اره پیش مادرم هستم..میخام 25 تومن پول و تمام کالا ها رو از شوهرم بگیرم یع خونه نقلی بخرم با 60 تومن پول...که اگه ی روزی جایی نداشتم  ی سقف بالاسرم باش

ناپدریم یک شب درمیون هست.اره پیش مادرم هستم..میخام 25 تومن پول و تمام کالا ها رو از شوهرم بگیرم یع خ ...

کار خوبی میکنی برخلاف بقیه که میگن مهریت رو بگیر ولی من نظرم اینه که هرچه زودتر این وصله ناجورو از شناسنامت دربیاری بهتره چون پولیم ندره که مهریه بده پس درنتیجه فایده ای نداره پیگیری ایشالا به زودی زود مستقل میشی و ارامش پیدا میکنی و این دفعه با چشم باز یه انتخاب درست میکنی عزیزم الان تو سنی هستی که باید فکر امتحانای دانشگاه و گشت و گذار با دوستات باشی نه تو این شرایط ایشاا سرو سامون گرفتی درست رو هم ادامه بده😍😍😍

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
2706