2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ارع عزیزم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

هر چندتا غسل داری انجام بده 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2714

اگه متاهلی و رابطه داشتی که دوتاست. اگه نه که یکی کافیه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
تنبل کی بودی تووو😊اره فقط یه غسل 

همون غسل حیض؟

شرایط روحیم بد بود 

الان چون خیلی روز گذشته باز میشه غسل حیض کرد!

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!
همون غسل حیض؟ شرایط روحیم بد بود  الان چون خیلی روز گذشته باز میشه غسل حیض کرد!

ابجی همون غسل باید انجام بدی دیکه غسل حیض بله

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
شرایط روحیم بد بود

بهرحال غسل حیض مدت زمان نداره برا پاکی خونده میشه حالا هرچقدر هم ک گذشته باشه . سوالت عین این میمونه ک بپرسی میتونم روزه بگیرم اخه تاالان نگرفتم! اخه بعضی کارا هم مدت زمان نداره عزیزم .هرموقع انجام بدی درست

عاشقان قدرت ، هرگز نمی توانند عاشق مردم باشند ،  و عاشقان ملت ، هرگز نمی توانند ، عاشق قدرت باشند
2706