2726
عنوان

توروخدابیاین ی لحظه

1003 بازدید | 15 پست

سلام توروخداامشب شب خیلی مهمیه توروخدابرام دعاکنید۳۳هفته باردارم دخترم هیدروسفالی شدیده برااینک توشکمم شفاپیداکنه سالم بیادبغلم سالم باشه دعاکنیدبراسلامتی دخترم صلوات بفرستین خواهش میکنم

شمایی ک امضامومیخونی ازخدامیخوام هرچی ک ازش میخوای +سلامتی بت بده میشه توام براسلامتی نی نیم ی صلوات بفرستی🙏🙏😔

😔😭😢الهی بمیرم برای دلت

انشاالله شفا پیدا میکنه گلم

زودتر چرا تشخیص ندادن؟

خیلی خیلی معذرت میخوام اینو میگم ولی الان نمیشه سقط کرد؟

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

صلوات فرستادم خدا شفاش بده

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔😭😢الهی بمیرم برای دلت انشاالله شفا پیدا میکنه گلم زودتر چرا تشخیص ندادن؟ خیلی خیلی معذرت میخو ...

نه عزیزم پیش هردکتری رفتم سقط نکردگف بچه ب دنیامیادنمیشه کاریش کرد

شمایی ک امضامومیخونی ازخدامیخوام هرچی ک ازش میخوای +سلامتی بت بده میشه توام براسلامتی نی نیم ی صلوات بفرستی🙏🙏😔
2728
صلوات فرستادم خدا شفاش بده

خیلی ممنون منم برااینک هرحاجتی داری برااورده بشه واست سه تاصلوات میفرسم

Yani  chi?

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
خیلی ممنون منم برااینک هرحاجتی داری برااورده بشه واست سه تاصلوات میفرسم

مرسی عزیزم

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
چی یعنی چی

Hidro  sealing? 

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
2706