2737
2734

سلام بچه ها ..من این ماه ۸ پری فقط یک بار اقدام داشتم .دوره هام ۲۸ روزه ست و ۱۳ پری هم تخمکگذاری داشتم ..حالا امروز ۲ روز مونده به موعدم بعدظهر کمردرد شدم وحدودا ساعت ۷ که رفتم دسشویی معذرت میخوام ترشح قهوه ای دیدم فکرکردم پری شدم و پد گذاشتم ولی تاالان هیچ خونی ندیدم فقط رو پد دوباره لک قهوه ای خیلی خیلی کم بود و چند قطره هم خون روشن و صاف دیدم..حالا من موندم که این خون پریوده یا لک لانه گزینی؟ چون هنوز ۲ روز به موعدم مونده و من اصلا سابقه نداشتم اینجوری پریود بشم معمولا اول پری باخون سیاه شروع میشه و بعد چند ساعت هم شدید میشه و لخته...بنظرتون امکان داره باردارشده باشم ؟ آخه اقدامم خیلی زودترازتاریخ تخمکگذاریم بود😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اسپرمها تا چند روز باقی می مونند. اگه باردار شده باشی احتمالا دخترِ جنسیتش. الان بی بی چک بزار نشون ...

من خدامه میمیرم برادختر دعا کن باشه سالم باشه و دختر..الهی به هرحاجتی داری برسی😍

بقیه هم همینو میگن ..الان وسط دوراهی موندم که این پری یا لانه گزینی فردا روزه مو چیکارکنم؟ نمازم چی

مثل استحاضه عمل کن برای روزه و نمازت. 

اگ قلیله ست ک برای هرنماز ی وضو باید بگیری و روزتم درسته. یجا خوندم اگ داخل بدن پاکه و خون متصل نیس استحاضه ست. مثلابا دستمال پاک میشه دگ ادامه دار نیس ک داخل بدن خون باشه. 

مثل استحاضه عمل کن برای روزه و نمازت.  اگ قلیله ست ک برای هرنماز ی وضو باید بگیری و روزتم درست ...

آره همینجوریه ..خونش چجوری بگم مثله یه زخم که خونریزی میکنه اونجوری بود صاف و نازک فقط هم چند قطره 

2706