2726

عزیزان   خیلی از رفتارای پسر مثل خسیسی و ناهنجاری و بهانه جویی ممکنه از عدم علاقه پسر باشه  

ممکنه با زن زندگیش اینطور نباشه

پس چرا بعضیا میگن تودوستی باید ببینی اخلاقش چطوره

ببین عمرا اگه بتونی تمام بُعدهای شخصیتیشو پی ببری حتی اگه چندین سال دوست باشی تا باهاش زندگی نکردی ک ...

موافقم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم دوستی با نامزدی. نامزدی با عقد و عقد با عروسی خیلی فرق می کنه اصلا قابل شناخت نیست. فقط خودت درست رفتار کن. 

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼

یه لگد بزن وسط پاش اگه فحش داد بدون ازاون مزخرفاست اگه اشکش درومد بدون که مظلومه خخخ شوخی میکنم عزیزم یه مشاور کاربلدی چندسال پیش به من گفت تابایکی نری زیر سقف عقدم نه ها یعنی عروسی اخلاقش کامل دستت نمیاد ولی خساست واینارو میشه فهمید بابیرون رفتن

فقط میدونم با مرد خسیس ازدواج کنی بیچااااره میشی تامام

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
ببین عمرا اگه بتونی تمام بُعدهای شخصیتیشو پی ببری حتی اگه چندین سال دوست باشی تا باهاش زندگی نکردی ک ...

دقیقا همینطوره من با شوهرم 5 سال دوست بودیم از فردای نامزدیمون تغییر کرد. مثلا می دونست من حساسم می خواست آدامس شو بندازه دور ماشین و پارک میکرد میرفت مینداخت آشغالی بعد میومد فردای نامزدیمون رفتیم تجریش یه پاکت پسته خرید میشکست می ریخت جلو پاش و قدم می زد 😠😠😠😠😠😠دیگه عقد و. ....بماند البته الان زیر یه سقفیم بهتره. ..😧😧😧😧

اصلا تو دوستی نمیشه شناخت هیچکسو. 

حتما باید باهاش و باهم تو خانوده رفت و آمد کنی تا بشناسی تازه اونم نه کامل

آشنایی قبل عقد خیلی خوبه حداقل 3_4ماه

مااز تبار بغضيم آسودگی روا نیست... 
دقیقا همینطوره من با شوهرم 5 سال دوست بودیم از فردای نامزدیمون تغییر کرد. مثلا می دونست من حساسم می ...

جدن پنج سال دوست بودید؟  چجوری پیشنهاد ازدواج داد سریع اومد

ببخشید میپرسما چون منم با یکی پنج سال دوستم برای خواستگاری هی جلو عقب میندازه

بستگی داره به خیلی چیزا 

بالاخره هر ادمی ذات خودشو یه جا تو عصبانیت یا ناراحتی نشون میده 

ادمی ک خسیسه تو دوران دوستی ام خسیسه  

دستو دلباز همینطور 

عصبی ک رفتارش تو ترافیکم میشه فهمیدش 

میشناسیش اگه فقط تو زمانی ک اوکی هست و حالش خوبه نباشی باهاش 

👄💄👠
جدن پنج سال دوست بودید؟  چجوری پیشنهاد ازدواج داد سریع اومد ببخشید میپرسما چون منم با یکی پنج ...

از 16 سالگی دوست بودم. از اول می خواست بیاد خواستگاری من نمی ذاشتم. رفتم دانشگاه امد خواستگاری بابام قبول نکرد. بعد دوسال دوباره امد بابام دید دوسش دارم قبول کرد.