2733
2734

پسر من دوسال است از عید به این ور اوضاعش خیلی بد شده دیگه اصلا غذا نمی خوره البته الان یه هفته هم هست سرما خورده شده غوز بالاغوز😢😢دکتر بهم گفت دو کیلو کم کرده و واقعا نمی دونم چیکار کنم دارو هم نمی خوره ... اصلا اسم غذا میارم میره یه گوشه قائم می شه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن غذاهای متنوع درست کنی. رنگی. مثلا یه کم برنج مدل دارش کنی باهاش شکلک درست کن با گوشت. میوه براش شکل درخت و پرنده برش بزن. ایده تو نت زیاده. پسر منم بدغذا بود و من دیوانه شدم تا بهتر شد. با گوشی بهش غذا میدادم هنوزم میدم. میگه غذای رنگی دوست دارم.. براش ماکارونی درست کن. فینگر فود.. بهش شربت زینک بده 

خوشحالی یعنی ....
2728
2738
بهش سالاد بده. سالاد الویه.. چند مدت هم میتونی بهش شربت اشتها بدی با نظر دکترش

دکتر بهش سیپرو داده... باریج ... هیچکدوم اثر نداشته هیچ بدتر هم شده انگار...

یعنی بزرگتر بشه هم خوب نمی شه🤒🤒🤒راستی یه سوال بچه شما هم مثل پسر من زود مریض می شه... بدنش ضعیف?

پسرم الان بهتر شده خداروشکر.. ولی زود مریض میشه. من خیلی عصبی شدم به خاطر غدا خوردنش. چون وزنش خیی عالی بود حتی دکترا میگفتن دو کیلو اضافه وزن داره. یک سالگی افت کرد. سه هفته شربت اشتها دادم خوب بود

خوشحالی یعنی ....

هیچی بهش نده

اصلاپبشش اسم غذا نیار

خودتون بشنید غذا بخورید خودش میاد بخوره

از بس گفتی غذا بخور لج کرده

چه بسا ازش استفاده میکنه که بیشتر بهش توجه کنید

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
یعنی بزرگتر بشه هم خوب نمی شه🤒🤒🤒راستی یه سوال بچه شما هم مثل پسر من زود مریض می شه... بدنش ضعیف?

نه ماشالله شیر مادر تا دوسالگی دادم.خوب وزن اضافه میکرد با اونکه فقط شیر خودمو میخورد.غذا دوست نداشت جز سیب زمینی سرخکرده . کباب کوبیده و حلیم.

غیر از اینا خیچی نمیخورد.

اینام که میگم دوست داشت ولی اندازه گنجشک میخورد.

ولی هم خوب وزن و قد میگرفت هم بنیه ش خوب بود.کم مریض میشد خداروشکر

2706