2737
2739
عنوان

مریض شدن بعد زایمان😢

590 بازدید | 24 پست

سلام خوشگلا. من یکماهه زایمان کردم.میگن بعد زایمان باید تا چهل روز به آب سرد دست نزنی وگرنه بعدا استخون درد میگیری. من متاسفانه گوش نکردم و بعد هر بار توالت رفتن دست وپامو با آب سرد شستم چون وسواس دارم و خونه مامانمم و آب گرم ندارن.حالا چندروزه تمام استخونام مخصوصا پام تیرمیکشه فکرمیکنم داره پودر میشه.چیکارکنم که تاآخر عمرم مریض نشم😢

وسواستو درمان کن...

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
فعلا بحث وسواس نیس بحث پادرده

وسواس علتشه...

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

با روغن دنبه وزنجبیل تازه پاهاتا ماساژ بده جوراب پشمی بپوش راستی روعن سیاه دانه هم خوبه گردن درد مادرم خوب شد هیچوقت پاهاتا با اب سرد نشور حتی توتابستون استخوون زن صعیفه زود مریص میشه مواظب خودت باش 

😍😍خدایا شکرت

عزیزم بعد از زایمان طبع سرده خوراکیها با طبع گرم بخور. انشاءالله مثل مادرت نمیشی.خوراکیا طبع سرد باعث درد یا وسواسی میشه. مطالعه کن بشناسی. 

اینارو الان بخور تا چند ماه  بادوم کشمش عسل سر شیر روغن های سالم خرما....... 

آب سرد هم نخور تا چند ماه آب ولرم. غذا رو گرم وتاره مصرف کن. خوراکیهای کارخونه ای نخور. شربت عسل زیاد بخور. لبنیات رو با گرمیجات مثل خرما مصرف‌کن.تا چند ماه بیشتر مواظب خودت باش.

از آب زدن نیست شما دچار کبود کلسیم و ویتامین دی شدی

باید تا سه ماه بعد از زایمان قرص کلسیم مصرف کنی

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706