2726
عنوان

دعوا امروزم تو پارک😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5003 بازدید | 160 پست
یهو دیدمیه آقایی اومد گفت با لحن تند سریع تر پسرتو پیاده کن دخترم سوار بشه گفتم یکی دو دقیقه وقت بدی ...

ت ام بش میگفتی تو یکی بزن تو گوش دخترت تا یکم صبر کنه😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد دیدم زنش اومد گفتم پیادش کن ببینم یه نر و ماده میزنم تو گوش پسرتا😐😐😐فکر کن پسر دو سالمو میخوا ...

زنشم برازندش بوده😰😰😂

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
2728
بعد دیدم زنش اومد گفتم پیادش کن ببینم یه نر و ماده میزنم تو گوش پسرتا😐😐😐فکر کن پسر دو سالمو میخوا ...

میزدی لهش میکردی بی پدر مادرو  الله اکبر

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

میدونم چی شد حتما یکی گفت بچه ش بایدحتماسوارهمین تابی بشه ک پسرشماست

دخترمنم تینجوریه خیلی سخت میادپایین ولی بهش میگم‌مامان بقیه نی نی هام منتظرن بذارسوارشن به نوبت اومدن پایین دوباره توبشین

نه مثل یه خانوم دیگه که ده نفرمنتظربودیم بچمون تاب سواری کنه انگارتاب ازخونه باباش اوردن اونجاگفت خانمابکه من پیاده نمیشه شمابرین یه چی دیگه سوارکنین بچتونویعنی چی ادم بایدازهمین سنین احترام به حقوق دیگرانو یادبچه ش بده دیگه خانمای دیگه به حرف اومدن وب مامانه حرف زدن لخراونم بچه شوزد اوردپایین باملایمت بایدازاول به بچه یادمیدادین دیگه

یهو دیدم گارد گرفته منو بزنه هی راه به راهم میگفت گوه نخور کثافت بیشعور😑😐😐منم که دیدم میخواد بزنتم زدم تخت سینش یه دونه هم خوابوندم تو گوشش😂انگشتمم رفت تو چشمش😂😂😂جیغ جیغ کثافت ج  نده چشمم کور شد گفتم به درک چشمای دریدت کور شد

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
2706