2737
2734
عنوان

بیاین حاجتاتونو بگین ..خیلی مهمارو یادداشت میکنم دعاتون کنم ☺☺☺

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 71 پست

تاپیک من بخون. شوهرم روانی شده و مشکل داره. میگه منو نمی خواد و بچه بهم نشون نمیده.

من نمیخوام زندگیم از هم بپاشه. حد اقل به خاطر بچم

دعا کنید حالم داغونه  

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساله دیگه همین موقع خدا به منو شوهرم یه بچه صحیح و  سالم و صالح داده باشه .نزدیک ۷ساله منتظریم .منم.دعا کن😘😘😘توهم خوشبخت بشی انشالله 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
2738

برام دعاکن باردارم دعاکن بچم سالم ب دنیابیادبچم هیدروسفالی شدیدداره دعاکن بچم ناقص نباشه دعاکن سالم بیادبغلم بچم دختره لطفابراسلامتی دخترم ی صلوات ودعاکنین

شمایی ک امضامومیخونی ازخدامیخوام هرچی ک ازش میخوای +سلامتی بت بده میشه توام براسلامتی نی نیم ی صلوات بفرستی🙏🙏😔

خیلییییه هرچی ک تو دلمه😔

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2706