2703
2553

اصلا نمیخوام به کسی تهمت بزنم ، اصلا اعتقادی هم به این کارا ندارم ولی حس میکنم این اتفاقات عادی نیست. چند ماه بعد از قطع رابطمون با مادرشوهرم (مقصر مادرشوهرم‌ بود به خاطر کاری که کرد شوهرم طردش کرد) خونه بابام که میرم هم خودم هم پسرم اضطراب و تنش داریم با اینکه اونا مهربون ترین آدمهای زندگیمن و عاشق تنها نوه شون و پسرمم هم به شدت بهشون وابسته اس ولی میرم انجا آرامش ندارم پسرم گریه میکنه اذیت میکنه درحالیکه قبلا خیلی دوست داشت بریم خونه بابام. اینم بگم مادر شوهرم به روابطمون با بابام اینا حسادت میکرد قبلا و به دعا گرفتن هم اعتقاد داره قبلا چندبار شنیدم میگفت مادرشوهر دخترش دعا گرفته برای دخترش و از اینجور حرفا.

راهنماییم کنین چیکار کنم.

پیش دعا نویس هم نمیرم چون نه می شناسم نه دوست دارم این چیزا وارد زندگیم شه.

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزيز دلم اینو بهش نمیگن دعا گرفتن بهش میگن جادو... بعدم اعتقاد نداری ولی یک جا نوشته  من شر النفا....فی العقد...😉 ولی راهش اینکه همیشه سوره  جن بخونی با معوذتین تا اگه چیزی هم هست باطل بشه😊 منم اعوقادی بهش ندارم ولی شنیدم طرف ماهر باشه میتونه و دیدم که میتونند😑😐 مردشورشون ببرن با این کاراشون

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

[QUOTE=91244943]یعنی ممکنه واقعا دعا گرفته باشه کسی؟[/QU

دعا گرفتن بهش نمیگن ولی ابجی اول به خودت رجوع کن ببین مشکلی تازگیا پیش نیمده براتون که این اتفاقا میفته بعدبگو شاید این شده ممکن اصلا از ریشه جای دیگه بلنگه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

سوره ناس و فلق زیاد بخون. هردوتاش برای پناه بردن به خدا از شر شیطان و جادوگره. آیه داره پناه میبرم به خدا از شر جادوگران هنگامی که در گره ها میدمند

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
یعنی ممکنه واقعا دعا گرفته باشه کسی؟

اره عزيزدلم هست دعا

منم مادرشوهرم اهل اين كاراست

زنعمومم بود،كلي دعا واسه من گرفته بود كه مثلا بخت منو ببنده نتونم بجز پسرش با كسي ديگه ازدواج كنم.آخرش داداشم با يكي دوست شده بود،دختره اهل جادوجنبل بود،اون بازش كرد😂😂

2714

مادرشوهر دوستم با ازدواجشون مخالف بود.یبار اومده بود خونشون.تمام سوراخ سنبه های خونشون دعا جاساز کرده بود.آخرین بارم توی سجاده یدونه دعا پیدا کرده.

اینم از اونجا فهمید کار مادرشوهرشه چون سجاده بعد از نمازی که مادرشوهرش خونده بلااستفاده موند.

میگه آخرین بار مادرشوهرم با اون سجاده نماز خونده.بعدش اصلا آدم نمازخون وارد خونه ش نشده کلا که بخواد ب کس دیگه ای شک کنه.

اره عزيزدلم هست دعا منم مادرشوهرم اهل اين كاراست زنعمومم بود،كلي دعا واسه من گرفته بود كه مثلا بخت ...

دم  دوست دخترش گرم😐😑😂 به منم جادو یاد بدید خواسگارام از سرم باز کنم😂😂😂😂

مادرشوهر دوستم با ازدواجشون مخالف بود.یبار اومده بود خونشون.تمام سوراخ سنبه های خونشون دعا جاساز کرد ...

تعجب کسایی که اهل نمازن چرا با این کارشون میخوان تو کار خدا دخالت کنن استغفرالله 

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

فاز اونایی که میرن دعا میگیرن برای بدبختی بقیه رو اصلا متوجه نمیشم.

اصلا چه حالی دلرن.من مریض بشم بیفتم توی رختخواب حال ندارم برم دکتر.بیمارستان بغل خونمه.بعد اینا از این سر شهر میرن اونور شهر.کلی پول میدن که برای سیاهروزی یکی دیگه دعا بگیرن!

اوووف چ حالی دارنااااا

تعجب کسایی که اهل نمازن چرا با این کارشون میخوان تو کار خدا دخالت کنن استغفرالله 

اتفاقا من توی این دسته افراد بیشتر میبینم دنبال دعا گرفتن و اینا هستن.

با ی سوره ی آیه از قرآن هم کار زشتشون رو توجیه میکنن.

فاز اونایی که میرن دعا میگیرن برای بدبختی بقیه رو اصلا متوجه نمیشم. اصلا چه حالی دلرن.من مریض بشم ب ...

همین رو بگو. چقدر ذات بد یه آدم باید روش تسلط داشته باشه که برای ناراحتی بقیه خودشم به زحمت بندازه

2706